Dostawa UPS w ramach projektu „Zwiększenie cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski”.

Gmina Koźmin Wielkopolski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00415186
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00415186/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-31 21:57
Lokalizacja
Koźmin Wielkopolski, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-59a7c292-c3d7-4586-a18e-1d6f5617f039
Identyfikator
6211693440
Ostatnia aktualizacja
2026-08-31

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

Wykonawcy

1 przyznane

SŁAWOMIR MINTAKoźmin Wielkopolski, PL · lot 0
48 200 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415186 z dnia 2026-08-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa UPS w ramach projektu „Zwiększenie cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Koźmin Wielkopolski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250854748

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stary Rynek 11

1.5.2.) Miejscowość: Koźmin Wielkopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 63-720

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kozminwlkp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kozminwlkp.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa UPS w ramach projektu „Zwiększenie cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-59a7c292-c3d7-4586-a18e-1d6f5617f039

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415186

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00056931/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa UPS w ramach projektu "Zwiększenie cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie dofinansowane w ramach „Cyberbezpieczny samorząd” dofinansowanego w formie grantu z programu Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, działanie 2.2 Wzmocnienie krajowego systemu bezpieczeństwa

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zgodnie z art. 305 pkt. 2 zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub 5, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione. Zamawiający w dniu 29.07.2026 r. unieważnił postępowanie na Dostawa UPS w ramach projektu „Zwiększenie cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski”. Postępowanie zostało unieważnione na podstawie przepisów art. 255 pkt 2 ustawy Pzp w związku z art. 266 ustawy Pzp, ponieważ wszystkie oferty podlegały odrzuceniu.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: Identyfikator (ID) postępowania na Platformie e-Zamówienia: ocds-148610-661cef04-5417-40d6-9614-1fc0bc8d3118

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR.271.13.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem i uruchomieniem UPS (1 szt.). dla Gminy Koźmin Wielkopolski w ramach projektu "Zwiększenie cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski".
2. Zamawiający wymaga, aby w ramach dostawy zostały wykonane także dodatkowe prace konfiguracyjne (w zakresie min.: fizyczny montaż, uruchomienie) według wytycznych Zamawiającego.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do zaproszenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 48200,00

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Centrum Elektroenergetyczne Sławomir Minta Instalatorstwo Elektryczne

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6211096425

7.3.4) Miejscowość: Koźmin Wielkopolski

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 48200,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 28 dni

2026-08-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy