Integracja i rozbudowa systemów informatycznych, wdrożenie Systemu do Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją oraz integracja Platformy Usług Internetowych (PUI)
Szpital Praski p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415199
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415199/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-09-01 05:39
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9c635e13-8b88-4274-a900-331d4b240f4c
- Identyfikator
- 1132866688
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415199 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Integracja i rozbudowa systemów informatycznych, wdrożenie Systemu do Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją oraz integracja Platformy Usług Internetowych (PUI)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Szpital Praski p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o.o.
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012298823
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Aleja Solidarności 67
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 03-401
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@szpitalpraski.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szpitalpraski.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9c635e13-8b88-4274-a900-331d4b240f4c
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415199
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: Dz.U. S: 52/2026 178207-2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach Inwestycji D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia” będącej elementem komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” KPO.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Integracja i rozbudowa systemów informatycznych, wdrożenie Systemu do Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją oraz integracja Platformy Usług Internetowych (PUI)
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia integracja Platformy Usług Internetowych (PUI) z
systemami funkcjonującymi w infrastrukturze informatycznej Zamawiającego.
2. Celem realizacji zamówienia jest usprawnienie obiegu dokumentów w formie elektronicznej, zwiększenie dostępności
usług cyfrowych dla użytkowników oraz zapewnienie spójnej wymiany danych pomiędzy systemami informatycznymi
wykorzystywanymi przez Zamawiającego.
3.9.) Główny kod CPV: 72413000-8 - Usługi w zakresie projektowania stron WWW
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
72416000-9 - Dostawcy usług aplikacyjnych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-15
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
40 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): RESQMED Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1231193614
4.3.3.) Ulica: Narciarska 30/45
4.3.4.) Miejscowość: Kraków
4.3.5.) Kod pocztowy: 31-579
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 219164,85 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026-OJS/115-415784
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-25
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 219164,85 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Wykonawca zobowiązuje się do realizacji Przedmiotu umowy, o którym mowa w § 1, na swójkoszt i ryzyko w siedzibie Zamawiającego pod adres: Al. Solidarności 67, 03-401 Warszawa
w dzień roboczy w godzinach 7:00 – 15:00, w terminie 40 dni kalendarzowych od dnia zawarcia
Umowy, jednak nie później niż do 29.06.2026 roku.
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi |