„Remont odcinka izolacji pionowej i poziomej ściany zewnętrznej pomieszczeń w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 2 w Jaworznie przy ul. Chropaczówka 101”
MIEJSKI ZESPÓŁ OBSŁUGI PLACÓWEK OŚWIATOWO-WYCHOWAWCZYCH W JAWORZNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415218
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415218/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-01 07:21
- Lokalizacja
- Jaworzno, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2fe81b43-5840-406e-abaa-d8eb40b90db9
- Identyfikator
- 6320009448
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415218 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
„Remont odcinka izolacji pionowej i poziomej ściany zewnętrznej pomieszczeń w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 2 w Jaworznie przy ul. Chropaczówka 101”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZESPÓŁ OBSŁUGI PLACÓWEK OŚWIATOWO-WYCHOWAWCZYCH W JAWORZNIE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271076830
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Zacisze Boczna 3
1.4.2.) Miejscowość: Jaworzno
1.4.3.) Kod pocztowy: 43-600
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: remonty@mzopow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzopow.jaworzno.edu.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2fe81b43-5840-406e-abaa-d8eb40b90db9
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415218
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00058162
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Remont odcinka izolacji pionowej i poziomej ściany zewnętrznej pomieszczeń w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 2 w Jaworznie przy ul. Chropaczówka 101”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest remont odcinka izolacji pionowej i poziomej ściany zewnętrznej pomieszczeń w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 2 w Jaworznie przy ul. Chropaczówka 101.
Wykonanie robót w zakresie:
Malowanie ścian i sufitów: przygotowanie powierzchni do malowania poprzez zeskrobanie i zmycie starej farby, demontaż i ponowny montaż osłon grzejnikowych, przetarcie istniejących tynków wewnętrznych, reperacja pęknięć i uszkodzeń, wypełnienie rys, szpachlowanie nierówności, gruntowanie podłoży – powierzchni pionowych i poziomych, dwukrotne malowanie powierzchni otynkowanych farbami emulsyjnymi, dwukrotne malowanie farbą olejną lamperii z jednokrotnym szpachlowaniem, wykucie
i osadzenie z muru kratek wentylacyjnych,
Roboty posadzkowe: zerwanie posadzki z PCV, rozebranie posadzki cementowej, zerwanie cokolika cementowego, wykonanie pasów tynku zwykłego po zerwaniu cokolika, wyrównanie podłoży poziomych – lokalne wyrównanie ubytków, wykonanie izolacji przeciwwilgociowej i przeciwwodnej, wykonanie warstwy wyrównawczej pod posadzki z zaprawy cementowej gr. 20mm zatarte na ostro, warstwy wyrównujące
z masy polimero-cementowej pod wykładziny z tworzyw sztucznych, gruntowanie podłoża, położenie posadzki z wykładzin sztucznych, zgrzewanie wykładzin rulonowych, wymiana listew przy drzwiach.
Stolarka drzwiowa: wykucie z muru ościeżnic stalowych, montaż i uszczelnienie styków ościeżnic, montaż
i dopasowanie skrzydeł drzwiowych, wykonanie tynków zwykłych wewnętrznych na ościeżach.
Izolacja ściany + opaska: wykonanie ogrodzenia strefy robót na czas prac, rozebranie nawierzchni z kostki brukowej, ręczne rozebranie podbudowy z kruszywa kamiennego, rozebranie betonowego koryta, rozbiórka elementów betonowych zbrojonych, rozebranie chodnika (górny podest i skarpa obłożona płytami chodnikowymi), ręczne rozebranie podbudowy z gruntu stabilizowanego, wykonanie wykopów wąskoprzestrzennych, przygotowania podłoża pod ocieplenie, oczyszczenie mechaniczne i zmycie, gruntowanie, wykonanie warstwy sczepnej i obrzutki, wykonanie tynków renowacyjnych jednowarstwowych, wykonanie izolacji przeciwwilgociowej, wykonanie izolacji pionowej, wykonanie wyobleń, sprawdzenie przyczepności zaprawy klejącej do podłoża, przygotowanie pod ocielenie metodą lekką mokrą – gruntowanie preparatem wzmacniającym - jednokrotnie, docieplenie ścian piwnic styropianem mocowanym całopowierzchniowo, izolacja ścian pionowych z folii kubełkowej, wykonanie obróbek blacharskich, zasypanie wykopów, humusowanie skarp i obsianie trawą, uszczelnienie dylatacji, ręczne wykonanie koryta do głębokości 20cm, wykonanie podbudowy z kruszywa naturalnego, zagęszczenie warstwy odsączającej w korycie, pielęgnacja piaskiem z polewaniem wodą podbudowy z mieszanki betonowej i gruntu stabilizowanego cementem, wykonanie chodnika z płyt betonowych na podsypce cementowo-piaskowej z wypełnieniem spoin piaskiem, wykonanie chodnika z kostki brukowej na podsypce cementowo-piaskowej z wypełnieniem spoin piaskiem, uzupełnienie zbrojonych schodów betonowych, wykonanie koryta z elementów prefabrykowanych żelbetowych, ażurowe umocnienie pionowych ścian wykopów, wykonanie studni chłonnej z kręgów i pokrywą żeliwną.
zgodnie z:
1.Specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych dotycząca „Remont odcinka izolacji pionowej i poziomej ściany zewnętrznej pomieszczeń w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 2 w Jaworznie przy ul. Chropaczówka 101” stanowiącą Załącznik Nr 1 do SWZ,
2. Przedmiarem robót „Remont izolacji pionowej ściany od strony wejścia głównego, remont posadzek, malowanie sali i magazynu” stanowiącym Załącznik Nr 2 do SWZ,
3. Opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik Nr 3 do SWZ
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2026-06-26 do 2026-08-214.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PHU DECORBUD TOMASZ MAZGAJ
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6761415870
4.3.3.) Ulica: Ks. Ludwika Łąckiego 2A
4.3.4.) Miejscowość: Alwernia
4.3.5.) Kod pocztowy: 32-566
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 121770,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00177865/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-18
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 121770,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |