Naprawa i konserwacja urządzeń drukujących, ploterów, skanerów oraz zasilaczy awaryjnych (UPS) (zamówienie z podziałem na 3 części)

34 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Rzeszowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00415227
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00415227/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-09-01 07:30
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b427fbe6-0b4a-4dd3-9551-4d7d125d3a7c
Identyfikator
5170346645
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Naprawa i konserwacja komputerowych urządzeń peryferyjnych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415227 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Naprawa i konserwacja urządzeń drukujących, ploterów, skanerów oraz zasilaczy awaryjnych (UPS)
(zamówienie z podziałem na 3 części)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: 34 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Rzeszowie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180690373

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Krakowska 11B

1.4.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.4.3.) Kod pocztowy: 35-111

1.4.4.) Województwo: podkarpackie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia34wog@ron.mil.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.34wog.wp.mil.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b427fbe6-0b4a-4dd3-9551-4d7d125d3a7c

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415227

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00168607

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Naprawa i konserwacja urządzeń drukujących, ploterów, skanerów oraz zasilaczy awaryjnych (UPS)
(zamówienie z podziałem na 3 części)

Umowa dla części nr 2

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest naprawa (przy użyciu części zamiennych dostarczonych przez Wykonawcę) i bieżącej konserwacji, a także wykonywaniu przeglądów pogwarancyjnych zgodnie z zaleceniami producenta urządzeń drukujących, skanerów, ploterów oraz zasilaczy awaryjnych (UPS) należących do Zamawiającego oraz jednostek wojskowych będących na zaopatrzeniu Zamawiającego.
2. Przedmiot zamówienia podzielony został na 3 części:
1) Część nr 2: naprawa i konserwacja urządzeń drukujących, ploterów oraz zasilaczy awaryjnych (UPS) zlokalizowanych w m.: Jarosław, Gniewczyna Łańcucka, Żurawica, Przemyśl;
3. Przedmiot zamówienia obejmuje (dotyczy wszystkich części zamówienia):
1) dojazd pracownika Wykonawcy do siedziby Użytkownika Sprzętu,
2) usunięcie awarii sprzętu,
3) wykonanie konserwacji i przeglądów sprzętu z uwzględnieniem zaleceń pogwarancyjnych producenta,
4) wymianę części uszkodzonych i zużytych, przy usuwaniu awarii sprzętu,
5) zdiagnozowanie sprzętu,
6) odbieranie i zagospodarowywanie celem utylizacji wszelkich zdemontowanych zużytych części sprzętu oraz pojemników po materiałach eksploatacyjnych.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – w tym szczególności szczegółowy zakres usług – opisany został w Projektowanych Postanowieniach Umowy (załącznik nr 4 do SWZ).
5. Szczegółową specyfikację ilościową oraz wartościową określa:
1) załącznik nr 1B do SWZ – dot. części nr 2,
6. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę na podstawie umowy o pracę wszystkich osób realizujących w ramach niniejszej Umowy: czynności polegających na wykonaniu naprawie sprzętu (z zastrzeżeniem wymagań, o których mowa Rozdz. X SWZ).

3.9.) Główny kod CPV: 50323000-5 - Naprawa i konserwacja komputerowych urządzeń peryferyjnych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-22

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2027-02-26

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): DRUKMEDIA Irena Siwarga

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7952119137

4.3.3.) Ulica: ul. Romualda Traugutta 2

4.3.4.) Miejscowość: Przemyśl

4.3.5.) Kod pocztowy: 37-700

4.3.6.) Województwo: podkarpackie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 42455,76 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00261994/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-11

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 24469,83 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi