Współorganizacja - Festiwal Muzyki Crossover
INSTYTUCJA KULTURY ARS CAMERALIS SILESIAE SUPERIORIS - GÓRNOŚLĄSKI FESTIWAL SZTUKI KAMERALNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415256
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415256/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-09-01 07:51
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e2e1f4b2-694d-4649-97a8-1587a54d62d5
- Identyfikator
- 9541188037
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie organizacji festiwali
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415256 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Współorganizacja - Festiwal Muzyki Crossover
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: INSTYTUCJA KULTURY ARS CAMERALIS SILESIAE SUPERIORIS - GÓRNOŚLĄSKI FESTIWAL SZTUKI KAMERALNEJ
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 272109766
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Juliusza Ligonia 7
1.4.2.) Miejscowość: Katowice
1.4.3.) Kod pocztowy: 40-036
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: info@arscameralis.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.arscameralis.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e2e1f4b2-694d-4649-97a8-1587a54d62d5
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415256
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Współorganizacja - Festiwal Muzyki Crossover
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przygotowanie, realizacja i pokrycie kosztów festiwalu muzyki Crossover. Realizacja usług promujących woj. śląskie i instytucje kultury.
3.9.) Główny kod CPV: 79953000-9 - Usługi w zakresie organizacji festiwali
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2026-07-29 do 2026-08-244.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Teatr Polski
4.3.4.) Miejscowość: Bielsko-Biała
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 500000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 146-531295
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-24
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 500000,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy - Usługi |