Drukowanie i dostawa materiałów informacyjnych

Ministerstwo Edukacji Narodowej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00415260
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00415260/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-09-01 07:54
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3d345bbc-79ff-4a42-b1c2-3cd2b37cfbb7
Identyfikator
7011010460
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi drukowania i powiązane

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415260 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Drukowanie i dostawa materiałów informacyjnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Ministerstwo Edukacji Narodowej

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387796051

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Al. J. Ch. Szucha 25

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 00-918

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@men.gov.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/edukacja

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3d345bbc-79ff-4a42-b1c2-3cd2b37cfbb7

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415260

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00281296

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Drukowanie i dostawa materiałów informacyjnych

Umowa dla części nr 3

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

CZĘŚĆ III - drukowanie i dostawa toreb i notesów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zwany dalej „OPZ” został przedstawiony w Projektowanych postanowieniach umowy (zwanych dalej „PPU”), stanowiących odpowiednio Załącznik nr 1c do SWZ – dla części III.

3.9.) Główny kod CPV: 79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-21

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

21 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Centrum Obsługi Administracji Rządowej

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5213590436

4.3.3.) Ulica: Powsińska 69/71

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.5.) Kod pocztowy: 02-903

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 20903,90 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00359917/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-07

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 20903,90 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi