Dostawa mobilnego agregatu prądotwórczego na potrzeby magazynu zasobów ochrony ludności i obrony cywilnej Powiatu Pułtuskiego

Starostwo Powiatowe w Pułtusku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00415282
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00415282/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-09-01 08:13
Lokalizacja
Pułtusk, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c1effbdf-3cfa-4495-b864-db96e23cf2c8
Identyfikator
5681417174
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Jednostki prądotwórcze

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415282 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa mobilnego agregatu prądotwórczego na potrzeby magazynu zasobów ochrony ludności i obrony cywilnej Powiatu Pułtuskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Pułtusku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377729

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Marii Skłodowskiej - Curie 11

1.5.2.) Miejscowość: Pułtusk

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-100

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.7.) Numer telefonu: 233067101

1.5.8.) Numer faksu: 233067109

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiatpultuski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatpultuski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c1effbdf-3cfa-4495-b864-db96e23cf2c8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa mobilnego agregatu prądotwórczego na potrzeby magazynu zasobów ochrony ludności i obrony cywilnej Powiatu Pułtuskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c1effbdf-3cfa-4495-b864-db96e23cf2c8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415282

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00264854/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa mobilnego agregatu prądotwórczego na potrzeby magazynu zasobów ochrony ludności i obrony cywilnej Powiatu Pułtuskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00381315

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR.272.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 883522,22 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 337973,44 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego mobilnego agregatu prądotwórczego o mocy min. 100 kVA do magazynu zasobów ochrony ludności i obrony cywilnej Powiatu Pułtuskiego

4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu wpłynęły 4 oferty. Wszystkie oferty zostały odrzucone.
2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy