Dostawa, montaż i uruchomienie systemu parkingowego na terenie Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku - Białej

Beskidzkie Centrum Onkologii - Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Bielsku - Białej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00415296
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00415296/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-09-01 08:21
Lokalizacja
Bielsko-Biała, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-321b53fb-5114-40fb-b83a-9d7b7c03b2d4
Identyfikator
9372662340
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sprzęt do kontroli parkingów samochodowychParkingowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjneInstalowanie okablowania komputerowegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychUsługi wdrażania oprogramowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415296 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa, montaż i uruchomienie systemu parkingowego na terenie Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku - Białej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Beskidzkie Centrum Onkologii - Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Bielsku - Białej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 242865296

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wyzwolenia 18

1.5.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-300

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szpital@onkologia.bielsko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.onkologia.bielsko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/onkologia_bielsko/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa, montaż i uruchomienie systemu parkingowego na terenie Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku - Białej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-321b53fb-5114-40fb-b83a-9d7b7c03b2d4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415296

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00019347/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.14 Dostawa i montaż systemu parkingowego wraz z niezbędną tech., systemem monitoringu oraz systemem kontroli dostępu na terenie BCO-SM w lok. ul. Wyzwolenia 18, ul. Wyspiańskiego 21 i ul. E. Plater 17

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00384933

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.271.53.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 621620 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż systemu parkingowego na terenie Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku – Białej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 5 do swz.
2. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi dostawa kompletnego systemu kontroli, monitoringu i rozliczania usług parkingowych oraz prace wdrożeniowe i serwisowe zaimplementowanego rozwiązania, którego główne elementy składowe zostały wymienione poniżej:
2.1. Dostawa i montaż bileterek wjazdowych.
2.2. Dostawa i montaż terminali wyjazdowych.
2.3. Dostawa i montaż szlabanów.
2.4. Dostawa i montaż detektorów pętli indukcyjnej.
2.5. Dostawa, instalacja, konfiguracja i szkolenia systemu zarządzani parkingiem.
2.6. Dostawa i montaż tablic informacyjnych.
2.7. Dostawa i montaż systemu rozpoznawania tablic rejestracyjnych.
2.8. Dostawa i montaż kas parkingowych wraz z oprogramowaniem do zarządzania.
Ponadto Zamawiający wymaga wykonania następujących prac:
1) Dostawa, montaż i integracja kamer z istniejącym systemem monitoringu.
2) Dostawa i montaż systemu kontroli dostępu.
3) Dostawa i montaż niezbędnego okablowani infrastrukturalnego.
4) Dostawa i montaż niezbędnej infrastruktury do montażu kamer – słupy, prace ziemne.
5) Demontaż i utylizacja istniejących szlabanów wjazdowych i wjazdowych.
Zamawiający wymaga, od Wykonawcy, by przed przystąpieniem do prac instalacyjnych, dostarczył projekt wykonawczy instalacji zasilania elektrycznego, instalacji teletechnicznych oraz koncepcję rozmieszczenia i wykonania położenia infrastruktury systemu parkingowego i monitoringu. Dokumentacja projektowa musi uwzględniać wytyczne OPZ oraz być zaakceptowana przez Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34926000-4 - Sprzęt do kontroli parkingów samochodowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34996300-8 - Parkingowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjne

45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Uzasadnienie faktyczne: Cena najkorzystniejszej oferty 971 054,25 zł, przewyższa kwotę 650 000,00 zł którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy