DOSTAWA MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH
KUJAWSKO - POMORSKIE CENTRUM PULMONOLOGII W BYDGOSZCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415293
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415293/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-01 08:19
- Lokalizacja
- Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-37840e3f-9eee-46c9-b3d4-f562aa86cc23
- Identyfikator
- 5542236658
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415293 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
DOSTAWA MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: KUJAWSKO - POMORSKIE CENTRUM PULMONOLOGII W BYDGOSZCZY
1.2.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092356930
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Seminaryjna 1
1.4.2.) Miejscowość: Bydgoszcz
1.4.3.) Kod pocztowy: 85-326
1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@kpcp.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kpcp.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-37840e3f-9eee-46c9-b3d4-f562aa86cc23
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415293
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00285376
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
DOSTAWA MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH
Umowa dla części nr 19
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Pakiet 19 Opatrunek siatkowy z parafiną, jałowy
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Formularzu cenowym/ Przedmiot zamówienia, załącznik nr 1-19 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 33141110-4 - Opatrunki
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-26
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ZARYS International Group Sp. z o.o. Sp.k.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 648-19-97-718
4.3.3.) Ulica: ul. Pod Borem 18
4.3.4.) Miejscowość: Zabrze
4.3.5.) Kod pocztowy: 41-808
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 116,22 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00427556/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-25
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 2 lit. b ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W wyniku uchwały wspólników spółki przekształcanej, tj. ZARYS International Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółki komandytowej oraz na mocy postanowienia Sądu Rejonowego w Gliwicach, doszło do przekształcenia ZARYS
International Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością Spółki komandytowej w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością
pod firmą: ZARYS International Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmianie ulega komparycja Umowy 26 Z TP 25/G z dnia 26 sierpnia 2025 r. w miejsce dotychczasowego Wykonawcy
zgodnie z art. 553 § 1 Kodeksu spółek handlowych wstępuje spółka przejmująca tj.:
„ZARYS International Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Zabrzu, ul. Ziemska 44, 41-803 Zabrze,
wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach, X
Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0001213002, posiadająca nr NIP 6481997718, nr
REGON 273295877, wysokość kapitału zakładowego 1 000 000,00 zł, którą reprezentuje:
Paweł Ossowski– Prezes Zarządu”
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 116,22 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Zgodnie z § 6 ust. 2 umowy wynagrodzenie wskazane w pkt 5.5 powyżej zostanie wypłacone w terminie 60 dni od daty dostarczenia faktury do Zamawiającego w formie papierowej albo elektronicznej na adres e-mail wskazany w § 5 ust. 2 umowy albo za pomocą Platformy Elektronicznego Fakturowania (PEF), chyba, że obowiązujące przepisy stanowią inaczej| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |