Zadanie 1: Wykonanie remontu elewacji budynków kotłowni oraz maszynowni na terenie COŚ w Częstochowie. Zadanie 2: Wykonanie remontu ogólnobudowlanego budynku kotłowni na terenie COŚ.
Oczyszczalnia Ścieków "WARTA" S.A.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415295
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415295/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-01 08:20
- Lokalizacja
- Częstochowa, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c7595d2c-1dbf-4031-be2c-1a3b5ca5a615
- Identyfikator
- 9491837076
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415295 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Zadanie 1: Wykonanie remontu elewacji budynków kotłowni oraz maszynowni na terenie COŚ w Częstochowie. Zadanie 2: Wykonanie remontu ogólnobudowlanego budynku kotłowni na terenie COŚ.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Oczyszczalnia Ścieków "WARTA" S.A.
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 152082649
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Srebrna 172/188
1.4.2.) Miejscowość: Częstochowa
1.4.3.) Kod pocztowy: 42-202
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@wartasa.eu
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wartasa.eu
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c7595d2c-1dbf-4031-be2c-1a3b5ca5a615
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415295
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00270508
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zadanie 1: Wykonanie remontu elewacji budynków kotłowni oraz maszynowni na terenie COŚ w Częstochowie. Zadanie 2: Wykonanie remontu ogólnobudowlanego budynku kotłowni na terenie COŚ.
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zadanie 1: Wykonanie remontu elewacji budynków kotłowni (ob. 26b) oraz maszynowni (ob. 14) na terenie Centralnej Oczyszczalni Ścieków przy ul. Srebrnej 172/188 w Częstochowie
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45443000-4 - Roboty elewacyjne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-07
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
56 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Wiecha Sp. z o. o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5732848086
4.3.3.) Ulica: Spacerowa 59
4.3.4.) Miejscowość: Słowik
4.3.5.) Kod pocztowy: 42-263
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 143771,14 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00334726/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-20
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 143771,14 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |