Zakup przewoźnego agregatu prądotwórczego o mocy 250 kVA dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocław

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00415336
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00415336/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-09-01 08:35
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d9a8a098-6fca-44ee-a7c0-83fd484e7382
Identyfikator
8981806562
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Jednostki prądotwórczePrzyczepyWozy strażackie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415336 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup przewoźnego agregatu prądotwórczego o mocy 250 kVA dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocław

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931938949

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kręta 28

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-233

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.7.) Numer telefonu: 713207004

1.5.8.) Numer faksu: 713207005

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wroclaw@kmpsp.wroclaw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kmpsp.wroclaw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1359975

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie

Zamawiający 2

1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu,

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8960005064

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Borowska 138

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-552

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.7.) Numer telefonu: 713682201

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kw@kwpsp.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/kwpsp-wroclaw/dane-kontaktowe-kwpsp

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup przewoźnego agregatu prądotwórczego o mocy 250 kVA dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocław

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d9a8a098-6fca-44ee-a7c0-83fd484e7382

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415336

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00063769/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Dostawa mobilnego agregatu prądotwórczego na przyczepie do 250kVA dla Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00395294

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MT.2370.15.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa przewoźnego agregatu prądotwórczego o mocy nominalnej 250 kVA zabudowanego na podwoziu jezdnym z przyczepą oraz wykonanie przyłącza do budynku konfigurację agregatu do automatycznej pracy z Systemem Zasilania Rezerwowego znajdującego się w siedzibie zamawiającego. Przyłącze do budynku realizowane jest za pomocą okablowania z wtykiem 63A. Sygnał inicjujący z SZR oraz informacja zwrotna o stanie agregatu realizowana za pomocą okablowania sterowniczego 1,5 mm2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34223300-9 - Przyczepy

34144210-3 - Wozy strażackie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu wszystkie oferty przewyższają kwotę jaką zamawiający zmierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, Zamawiający nie może zwiększyć ww. kwoty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 510204 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 811800 PLN

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy