„Świadczenie usług pracy podwórkowej (streetworkingu) przez wychowawców” – Krzewinia – 1 wychowawca
OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W BOGATYNI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415349
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415349/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-09-01 08:40
- Lokalizacja
- Bogatynia, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d199568a-dd33-41fa-bf40-720e049146cf
- Identyfikator
- 6151074258
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415349 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Świadczenie usług pracy podwórkowej (streetworkingu) przez wychowawców” – Krzewinia – 1 wychowawca
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W BOGATYNI
1.3.) Oddział zamawiającego: OPS
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 003272012
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Żołnierzy II AWP 14
1.5.2.) Miejscowość: Bogatynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-920
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ops-bogatynia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bogatynia.naszops.pl/bip/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Świadczenie usług pracy podwórkowej (streetworkingu) przez wychowawców” – Krzewinia – 1 wychowawca2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d199568a-dd33-41fa-bf40-720e049146cf
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415349
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00169954/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 „Świadczenie usług pracy podwórkowej (streetworkingu) przez wychowawców”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
projekt pn.: Uczymy się siebie nawzajem nr FEDS.07.08-IP.02- 0019/25-00 w ramach Priorytetu nr 7 „Fundusze Europejskie na rzecz rynku pracy i włączenia społecznego na Dolnym Śląsku”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00289100
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uprzednio prowadzone przez Zamawiającego postępowanie, to postępowanie, w którym nie złożono żadnej oferty. W związku z powyższym, Zamawiający zgodnie z przepisami ustawy Pzp, może skorzystać z przesłanki przeprowadzenia postępowania w trybie z wolnej ręki.
W dniu 02.04.2026 r. Zamawiający wszczął postępowanie w trybie podstawowym bez negocjacji (art. 275 pkt. 1 ustawy Pzp). Przedmiotowe postępowanie podzielone było na 9 części. Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 15.04.2026 r. nie wpłynęła żadna oferta. Decyzją Zamawiającego niniejsze postępowanie (kolejne), zostaje wszczęte w trybie z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt. 2 ustawy Pzp. na każdą z 9 części.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DOP.260.1.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 25365,85 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
świadczenie usług pracy podwórkowej (streetworkingu)
Zakres obowiązków wychowawcy:
o prowadzenie pracy podwórkowej w środowisku lokalnym dzieci i młodzieży o nawiązywanie i utrzymywanie relacji z uczestnikami projektu
o organizowanie i prowadzenie zajęć animacyjnych, profilaktycznych i integracyjnych
o wspieranie rozwoju kompetencji społecznych uczestników o monitorowanie sytuacji uczestników i reagowanie na potrzeby
o współpraca z zespołem projektowym i instytucjami lokalnymi o prowadzenie wymaganej dokumentacji projektowej (karty pracy, listy obecności, notatki)
o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i standardów pracy środowiskowej
4.5.3.) Główny kod CPV: 85300000-2 - Usługi pracy społecznej i podobnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Anna Maciaszek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PESEL: 77012614208
7.3.4) Miejscowość: Bogatynia
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-13
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 28800 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-02-28| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |