Budowa dwóch boisk do siatkówki plażowej przy ul. Sienkiewicza w Wołczynie
Gmina Wołczyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415330
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415330/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-01 08:34
- Lokalizacja
- Wołczyn, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bbf19307-40ae-47fa-9625-cb929f497f09
- Identyfikator
- 7511750349
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415330 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa dwóch boisk do siatkówki plażowej przy ul. Sienkiewicza w Wołczynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wołczyn
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413030
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Dworcowa 1
1.4.2.) Miejscowość: Wołczyn
1.4.3.) Kod pocztowy: 46-250
1.4.4.) Województwo: opolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.4.7.) Numer telefonu: 774188340
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: info@wolczyn.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wolczyn.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bbf19307-40ae-47fa-9625-cb929f497f09
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415330
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00156256
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie dofinansowane jest z ze środków Unii Europejskiej w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa dwóch boisk do siatkówki plażowej przy ul. Sienkiewicza w Wołczynie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
W ramach zadania przewiduje się budowę dwóch boisk do siatkówki plażowej, wykonanie ogrodzenia, montaż piłkochwytu od strony rzeki, montaż tablic edukacyjnych
3.9.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
71355000-1 - Usługi pomiarowe
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
34928200-0 - Ogrodzenia
37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu
45233251-3 - Wymiana nawierzchni
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-27
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
4 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Usługi Remontowo-Budowlane „BAR” Zbigniew Bar
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7511264146
4.3.3.) Ulica: Os. Młodych
4.3.4.) Miejscowość: Wołczyn
4.3.5.) Kod pocztowy: 46-250
4.3.6.) Województwo: opolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 264671,62 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00218233/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-24
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana wynagrodzenia wynika ze zmiany ilości robót w stosunku do założonych w przedmiarze robót stanowiącym załącznik do postępowania zakupowego. oraz wystąpienia robót dodatkowych i zamiennych.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
W ramach zadania przewiduje się budowę dwóch boisk do siatkówki plażowej, wykonanie ogrodzenia, montaż piłkochwytu od strony rzeki, montaż tablic edukacyjnych
5.4.6.) Wartość zmiany: 21773,63
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 286445,25 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane |