Modernizacja pracowni do przedmiotów zawodowych w obiekcie Zespołu Szkół nr 1 w Puławach w ramach projektu „Poprawa infrastruktury kształcenia zawodowego Powiatu Puławskiego”

Powiat Puławski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00415332
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00415332/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-09-01 08:35
Lokalizacja
Puławy, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4e06b7a8-36ce-4ff7-8581-ee3b538596d9
Identyfikator
7162657633
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalacyjne roboty elektrotechniczneLokalna sieć komputerowaRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychInstalowanie drzwi i okienPrzemysłowy sprzęt kuchenny

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415332 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja pracowni do przedmiotów zawodowych w obiekcie Zespołu Szkół nr 1 w Puławach w ramach projektu „Poprawa infrastruktury kształcenia zawodowego Powiatu Puławskiego”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiat Puławski

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019483

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Al.Królewska 19

1.4.2.) Miejscowość: Puławy

1.4.3.) Kod pocztowy: 24-100

1.4.4.) Województwo: lubelskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@pulawy.powiat.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.pulawy.powiat.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4e06b7a8-36ce-4ff7-8581-ee3b538596d9

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415332

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00241337

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

program Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, działanie 7.3 Infrastruktura kształcenia zawodowego i ustawicznego (typ projektu 1, 2, 3, 4) Priorytetu VII Lepsza dostępność do usług społecznych i zdrowotnych w ramach wniosku o dofinansowanie projektu: „Poprawa infrastruktury kształcenia zawodowego Powiatu Puławskiego”,

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

Modernizacja pracowni do przedmiotów zawodowych w obiekcie Zespołu Szkół nr 1 w Puławach w ramach projektu „Poprawa infrastruktury kształcenia zawodowego Powiatu Puławskiego”

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w zakresie modernizacji pracowni do przedmiotów zawodowych wewnątrz istniejącego budynku wraz z wymianą wyposażenia na potrzeby działania szkolnictwa zawodowego i funkcjonowania pracowni zawodowej w Zespole Szkół nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej w Puławach przy ul. Polnej 18. Wszystkie roboty budowlane dotyczą prac modernizacyjnych i remontowych wewnątrz istniejącego obiektu bez zmiany przeznaczenia i sposobu użytkowania. W zakres robót budowlanych wchodzi: demontaż istniejącego wyposażenia, przebudowa i modernizacja instalacji wewnętrznych (likwidacja instalacji gazowej, montaż instalacji klimatyzacji, przebudowa instalacji wentylacji, wodno- kanalizacyjnych i elektroenergetycznych), wymiana posadzki, okładzin ścian, naprawie tynków oraz malowaniu ścian i sufitu, wymianie okien, parapetów i drzwi wejściowych.
Roboty budowlane zaplanowane w ramach projektu mają na celu podniesienie poziomu kształcenia zawodowego poprzez utworzenie ciągu technologicznego do nauki praktycznej przedmiotów zawodowych oraz ograniczenie strat energii cieplnej (wymiana stolarki), tak aby użytkowanie pomieszczenia związane było ze zmniejszeniem zapotrzebowania na ciepło. Zaplanowano także montaż energooszczędnego oświetlenia LED. Wszystkie te działania stanowią dążenie do ograniczenia emisji gazów cieplarnianych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowe warunki i zasady realizacji zamówienia zawarty jest w zał. nr 4 do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

32410000-0 - Lokalna sieć komputerowa

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

39314000-6 - Przemysłowy sprzęt kuchenny

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

60 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BVB SP. Z O. O.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9462730571

4.3.3.) Ulica: Wolińskiego

4.3.4.) Miejscowość: Lublin

4.3.5.) Kod pocztowy: 20-491

4.3.6.) Województwo: lubelskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 366540,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00304960/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 366540,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane