Serwisowanie instalacji klimatyzacji i wentylacji w Muzeum Narodowym w Poznaniu oraz w jego oddziałach
Muzeum Narodowe w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415351
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415351/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-09-01 08:40
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-92416f6c-11c7-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 7770006321
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415351 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Serwisowanie instalacji klimatyzacji i wentylacji w Muzeum Narodowym w Poznaniu oraz w jego oddziałach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Narodowe w Poznaniu
1.2.) Oddział zamawiającego: MNP
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000275978
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Marcinkowskiego 9
1.4.2.) Miejscowość: Poznań
1.4.3.) Kod pocztowy: 61-745
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.4.7.) Numer telefonu: 61 85 68 000
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: mnp@mnp.art.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mnp.art.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-92416f6c-11c7-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415351
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00287109
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Serwisowanie instalacji klimatyzacji i wentylacji w Muzeum Narodowym w Poznaniu oraz w jego oddziałach
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest usługa serwisowa, która wykonywana będzie w pięciu oddziałach Muzeum Narodowego w Poznaniu, tj w:
1. Muzeum Sztuk Użytkowych w Zamku Królewskim w Poznaniu, oddziale Muzeum Narodowego w Poznaniu, 61-768 Poznań, Góra Przemysła 1,
2. Muzeum Pałacu w Rogalinie, oddziale Muzeum Narodowego w Poznaniu, 62-022 Rogalin, Arciszewskiego 2,
3. Muzeum Narodowym w Poznaniu, Al. Marcinkowskiego 9, 61 - 745 Poznań,
4. Muzeum Instrumentów Muzycznych, oddziale Muzeum Narodowego w Poznaniu, 61-772 Poznań, Stary Rynek 45,
5. Ratuszu - Muzeum Poznania, oddziale Muzeum Narodowego w Poznaniu, 61-772 Poznań, Stary Rynek 1.
Zakres przedmiotu zamówienia został określony w zał. do swz: szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
Ze względu na stan techniczny central wynikający z ich długoletniej eksploatacji oraz niełatwy dostęp do urządzeń podlegających serwisowaniu, w celu prawidłowego ustalenia ceny oferty zamawiający zaleca dokonania wizji lokalnej, po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym - kontakt: Ryszard Karp, tel.: 61 856 80 58
3.9.) Główny kod CPV: 50730000-1 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzących
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
50712000-9 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji mechanicznych instalacji budynkowych
50700000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-08-25
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
36 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Bomax Tey sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6210004007
4.3.3.) Ulica: Szczepankowo
4.3.4.) Miejscowość: Poznań
4.3.5.) Kod pocztowy: 61-313
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 847851 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00378902/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 847851,30 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Usługi |