Przygotowanie i produkcja wydarzenia kulturalno-artystycznego pn. Energa Magic Lights
GMINA - MIASTO GRUDZIĄDZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415355
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415355/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-09-01 08:41
- Lokalizacja
- Grudziądz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c604fefd-43ea-421d-a9dc-4441ed30f24e
- Identyfikator
- 8762426842
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415355 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Przygotowanie i produkcja wydarzenia kulturalno-artystycznego pn. Energa Magic Lights
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA - MIASTO GRUDZIĄDZ
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118833
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Ratuszowa 1
1.4.2.) Miejscowość: Grudziądz
1.4.3.) Kod pocztowy: 86-300
1.4.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.grudziadz.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.grudziadz.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c604fefd-43ea-421d-a9dc-4441ed30f24e
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415355
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/S 121-439210
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przygotowanie i produkcja wydarzenia kulturalno-artystycznego pn. Energa Magic Lights
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i produkcja wydarzenia kulturalno – artystycznego pn. „Energa Magic Lights” o charakterze plenerowym z autorskim pokazem multimedialnym, oprawą laserów, cichą pirotechniką oraz efektami specjalnymi. Wydarzenie zaplanowano na 17 i 18 lipca 2026 roku w godzinach wieczornych i nocnych (18:00-1:00; dwa dni).
2. Teren wydarzenia obejmuje następujące lokalizacje w Grudziądzu: Błonia Nadwiślańskie, Skwer Andrzeja Wajdy, aleję Królowej Jadwigi, mury miejskie (aleja Biskupa Chrystiana), Górę Zamkową oraz ulice: Zamkową, Spichrzową, Ratuszową i Al. 23 Stycznia (od ul. Klasztornej do ronda im. ks. Prof. Janusza Pasierba)
3. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązuje się m.in. do:
- przygotowania unikatowego pokazu (czas trwania minimum 20 minut), podczas którego zostaną wykorzystane profesjonalne urządzenia do zastosowań scenicznych: światła sceniczne, projektory laserowe, ładunki cichej pirotechniki, wytwornice dymu, efekty pirotechniczne oraz ekran LED,
- oświetlenia murów miejskich,
- przygotowania minimum jednej instalacji świetlnej, wodnej lub ogniowej,
- podświetlenia Bramy Wodnej,
- przeprowadzenia multimedialnego show muzycznego z występem artysty Der Spiegelman,
- przygotowania strefy klubowej z technobusem,
- stworzenia tunelu światła,
- podświetlenia strefy Silent Disco przy ulicy Ratuszowej,
- zapewnienia oświetlenia architektonicznego na Górze Zamkowej, Błoniach Nadwiślańskich oraz ulicach: Ratuszowej, Spichrzowej i Zamkowej,
- postawienia sceny głównej o wymiarach minimum 6 metrów x 6 metrów,
- zapewnienia minimum 6 sztuk wież layher na pirotechnikę lub oświetlenie,
- obsługi technicznej całego wydarzenia,
- zapewnienia projektanta i realizatora oświetlenia scenicznego,
- zapewnienia projektanta i realizatora pokazu laserowego
- przeprowadzenia próby całego wydarzenia 16 lipca w godzinach 22:00 – 23:00.
4. Przedmiot zamówienia był realizowany w terminie od dnia 17 do 19 lipca 2026 roku.
3.9.) Główny kod CPV: 79952100-3 - Usługi w zakresie organizacji imprez kulturalnych
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
71356000-8 - Usługi techniczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-07-194.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Aurora Lights Sp. z o. o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 529575797
4.3.3.) Ulica: Nowogrodzka 64/43
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-014
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 893000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 136-496141
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-19
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 893000,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 2 ustawy - Usługi |