„Inwentaryzacja jemioły oraz ocena ryzyka jej występowania w drzewostanach z jodłą pospolitą w Beskidzie Niskim (Karpaty) przy wykorzystaniu synergii zaawansowanych technologii teledetekcji: ....
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Łosie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415376
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415376/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-09-01 08:47
- Lokalizacja
- Łosie, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dd6bccf6-297c-4fa5-8c2a-91e2d8331211
- Identyfikator
- 7380006744
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415376 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Inwentaryzacja jemioły oraz ocena ryzyka jej występowania w drzewostanach z jodłą pospolitą w Beskidzie Niskim (Karpaty) przy wykorzystaniu synergii zaawansowanych technologii teledetekcji: ....
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Łosie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350545725
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 39
1.5.2.) Miejscowość: Łosie
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-312
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: losie@krakow.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://losie.krakow.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13503611.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Inwentaryzacja jemioły oraz ocena ryzyka jej występowania w drzewostanach z jodłą pospolitą w Beskidzie Niskim (Karpaty) przy wykorzystaniu synergii zaawansowanych technologii teledetekcji: ....2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dd6bccf6-297c-4fa5-8c2a-91e2d8331211
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415376
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00507150/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Inwentaryzacja jemioły oraz ocena ryzyka jej występowania w drzewostanach z jodłą pospolitą w Beskidzie Niskim ......
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
BIOBRIDGE PL–SK – Zielony most: Ochrona leśnej bioróżnorodności karpackiego pogranicza. Projekt BIOBRIDGE PL–SK jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Interreg Polska–Słowacja 2021–2027.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00368939
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.1.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 531250,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Celem zamówienia jest wykonanie kompleksowego monitoringu stanu zdrowotnego drzewostanów na obszarze co najmniej 300 km², obejmującego w szczególności identyfikację występowania jemioły w drzewostanach jodłowych, ocenę intensywności porażenia drzewostanów z jemiołą, wskazanie obszarów o podwyższonym ryzyku pogarszania się stanu zdrowotnego jodły oraz wypracowaniu modelu rozprzestrzeniania się tego czynnika chorobotwórczego.
Cel zamówienia powinien być rozumiany praktycznie: wyniki mają wspierać decyzje dotyczące gospodarki leśnej, ochrony drzewostanów jodłowych, planowania dalszego monitoringu i ukierunkowania działań ochronnych
Szczegółowy opis przedmiotu zawiera zał nr 1 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 73100000-3 - Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
73200000-4 - Usługi doradcze w zakresie badań i rozwoju
72310000-1 - Usługi przetwarzania danych
72300000-8 - Usługi w zakresie danych
71355100-2 - Usługi fotogrametryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 634618,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 634618,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 634618,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Centrum Innowacji Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6762454346
7.3.3) Ulica: al. Adama Mickiewicza 21C/2
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-120
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 634618,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2028-05-15| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |