„Dostawa materiałów budowalnych do realizacji zadania pn. „Przebudowa ulicy ziołowej wraz z budową kanalizacji deszczowej w ulicy Ziołowej, Spacerowej i Kwiatowej”.

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W JEZIERZYCACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00415377
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00415377/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-09-01 08:48
Lokalizacja
Jezierzyce, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-126e1d5f-9fa3-48e1-bc1a-a2ccb49baeb8
Identyfikator
8392996109
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Materiały budowlaneKruszywoPodsypkaBetonCement

Wykonawcy

1 przyznane

'KRĘŻEL' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKobylnica, PL · lot 0
996 177 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415377 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa materiałów budowalnych do realizacji zadania pn. „Przebudowa ulicy ziołowej wraz z budową kanalizacji deszczowej w ulicy Ziołowej, Spacerowej i Kwiatowej”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W JEZIERZYCACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220289970

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kolejowa 5

1.5.2.) Miejscowość: Jezierzyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zgkjezierzyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgkjezerzyce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zgk_jezierzyce

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa materiałów budowalnych do realizacji zadania pn. „Przebudowa ulicy ziołowej wraz z budową kanalizacji deszczowej w ulicy Ziołowej, Spacerowej i Kwiatowej”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-126e1d5f-9fa3-48e1-bc1a-a2ccb49baeb8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415377

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00379666

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 10/MW/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 996177,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów budowlanych celem naprawy drogi gminnej. Pełna oferta musi zawierać wszystkie pozycje asortymentowe:
1. Beton asfaltowy AC 11S 50/70 KR 3-4 - 200 ton
2. Beton asfaltowy AC 16W 35/50 KR 3-4 - 300 ton
3.Mieszanka cementowo gruntowa ( materiał dowieziony z wytwórni betonów) Rm=5 MPa - 750m3
4. Kruszywo łamane 0-31,5mm kamienne C90/3 – 2600 ton
5.Podsypka cementowo-piaskowa - 170m3
6. Beton zwykły B-15 - 10m3
7. Kostka betonowa szara 20x10x8cm - 2700m2
8. Krawężnik betonowy 15x30x100cm - 100mb
9. Pospółka - 60m3
Wspólny słownik Zamówień CPV:
4111000-1- materiały budowalne
14212200-2 kruszywo
14212310-6 podsypka
4411400-2 beton
44111200-3 cement
Transport bezpośrednio na budowę w ciągu maks 3h od zamówienia złożonego drogą telefoniczną. Brak możliwości składowania materiału na placu budowy. Transport wyłączenie samochodami dwu albo trzyosiowymi o ładowności maks.13ton wraz z rozładunkiem.
Zamówienia materiału od godz. 07.00 do godz. 16.00 od poniedziałku do soboty.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44111000-1 - Materiały budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

14212200-2 - Kruszywo

14212310-6 - Podsypka

44114000-2 - Beton

44111200-3 - Cement

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 996177,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "Krężel" Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8393041105

7.3.3) Ulica: Kasztanowa 1

7.3.4) Miejscowość: Kobylnica

7.3.5) Kod pocztowy: 76-251

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 996177,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-30
2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy