Świadczenie usług cateringowych dla dzieci uczęszczających do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sierakowie Śląskim

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sierakowie Śląskim

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00415392
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00415392/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-09-01 08:52
Lokalizacja
Sieraków Śląski, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0990b9ca-1c05-4db4-83a4-4a6a11bb3c7a
Identyfikator
5751787919
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi dostarczania posiłkówUsługi przygotowywania posiłkówUsługi gotowania posiłkówUsługi w zakresie posiłków szkolnychUsługi dostarczania posiłków do szkół

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415392 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Świadczenie usług cateringowych dla dzieci uczęszczających do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sierakowie Śląskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sierakowie Śląskim

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 240147510

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Szkolna 4

1.4.2.) Miejscowość: Sieraków Śląski

1.4.3.) Kod pocztowy: 42-793

1.4.4.) Województwo: śląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.4.7.) Numer telefonu: 343538032

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zspsierakow.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zspsierakow.biposwiata.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0990b9ca-1c05-4db4-83a4-4a6a11bb3c7a

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415392

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00326512

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Świadczenie usług cateringowych dla dzieci uczęszczających do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sierakowie Śląskim

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Szczegółowo opisane w Rozdziale IV SWZ
1. Przedmiotem zamówienia jest:
a) przygotowanie i dostawa gotowych posiłków dla dzieci w wieku od 3 do 6 roku życia uczęszczających do oddziałów przedszkolnych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Sierakowie Śląskim:
- około 30 obiadów dla dzieci zgłoszonych przez Zamawiającego do Przedszkola Samorządowego w Sierakowie Śląskim, ul. Wyzwolenia 2
- około 16 obiadów dla dzieci zgłoszonych przez Zamawiającego do Oddziału Przedszkolnego w Wędzinie, ul. Szkolna 2
Razem około 46 obiadów dziennie.
b) przygotowanie i dostawa jednego gorącego posiłku dla chętnych dzieci w wieku od 6 do 15 roku życia:
- około 20 posiłków dziennie dla dzieci zgłoszonych przez Zamawiającego do Szkoły Podstawowej w Sierakowie Śląskim, ul. Szkolna 4
c) przygotowanie i dostawa gotowych posiłków dla dzieci w wieku od 3 do 6 roku życia uczęszczających do oddziałów przedszkolnych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w miesiącu lipcu 2026r. w związku z „dyżurem przedszkola” w Sierakowie Śląskim:
- około 40 obiadów dziennie dla dzieci zgłoszonych przez Zamawiającego do Przedszkola Samorządowego w Sierakowie Śląskim, ul. Wyzwolenia 2
2. Wymagany termin realizacji:
- od 01.09.2025 r. do 31.07.2026 r. w Przedszkolu Samorządowym w Sierakowie Śląskim
- od 01.09.2025 r. do 30.06.2026 r. w Oddziale Przedszkolnym w Wędzinie
- od 01.09.2025 r. do 26.06.2026 r. w Szkole Podstawowej w Sierakowie Śląskim
3. Usługa cateringu objęta przedmiotem zamówienia będzie wykonywana w dni robocze od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy oraz dni wolnych od zajęć opiekuńczych w przedszkolu i w szkole.
4. Planowana ilość dostaw ma charakter szacunkowy. W zależności od frekwencji dzieci lub zmiany deklaracji rodziców zgłaszających chęć żywienia dzieci w szkole/w przedszkolu może ulec zmniejszeniu lub zwiększeniu oraz nie może stanowić podstawy do wnoszenia przez Wykonawcę jakichkolwiek roszczeń. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany ilości dzieci i ilości dostarczanych posiłków zgodnie z rzeczywistą potrzebą. Rozliczenia finansowe Wykonawcy usługi z Zamawiającym odbywać się będą na podstawie faktycznie dostarczonych posiłków i ceny brutto jednodniowego posiłku dla jednego dziecka.

3.9.) Główny kod CPV: 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

55322000-3 - Usługi gotowania posiłków

55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych

55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-18

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2025-09-01 do 2026-07-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): HUSARIA Catering Sp.zo.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5751910811

4.3.3.) Ulica: ul.Ogrodowa 15/16

4.3.4.) Miejscowość: Lubliniec

4.3.5.) Kod pocztowy: 42-700

4.3.6.) Województwo: śląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 207400,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00115183/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 150248,18 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Usługi