Usługi transportu posiłków dla potrzeb Wojewódzkiego Ośrodka Lecznictwa Odwykowego i Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Gorzycach

WOJEWÓDZKI OŚRODEK LECZNICTWA ODWYKOWEGO I ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY W GORZYCACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00415395
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00415395/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-09-01 08:53
Lokalizacja
Gorzyce, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1bff3ca5-678f-4a44-b4e8-610d1643d3d2
Identyfikator
6472170474
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi dowożenia posiłków

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415395 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usługi transportu posiłków dla potrzeb Wojewódzkiego Ośrodka Lecznictwa Odwykowego i Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Gorzycach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI OŚRODEK LECZNICTWA ODWYKOWEGO I ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY W GORZYCACH

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001092085

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Zamkowa 8

1.4.2.) Miejscowość: Gorzyce

1.4.3.) Kod pocztowy: 44-350

1.4.4.) Województwo: śląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.4.7.) Numer telefonu: 32 412 31 81

1.4.8.) Numer faksu: 32 45 11 696

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@woloizol.com.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://woloizol.com.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1bff3ca5-678f-4a44-b4e8-610d1643d3d2

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415395

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie na usługi społeczne i inne szczególne usługi: - wartość zamówienia wyrażona w złotych jest mniejsza niż równowartość kwoty 750 000 euro, nie mniejsza jednak niż równowartość kwoty określonej w art. 359 pkt 2 ustawy

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00343498

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Usługi transportu posiłków dla potrzeb Wojewódzkiego Ośrodka Lecznictwa Odwykowego i Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Gorzycach

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1.Przedmiotem zamówienia są usługi transportu posiłków dla potrzeb Wojewódzkiego Ośrodka Lecznictwa Odwykowego i Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Gorzycach.
2.Szczegółowe wymagania dotyczące usługi transportu posiłków znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ.
3.Harmonogram realizacji usługi transportu posiłków znajduje się w Załączniku nr 1a do SWZ.
4.Do obowiązków Wykonawcy realizującego usługi transportu posiłków należy w szczególności:
1) Codzienny transport posiłków to jest: śniadanie, obiad, kolacja (7 dni w tygodniu) z kuchni zlokalizowanej przy Pawilonie Ośrodka Terapii Uzależnień (OTU) do:
a)wydawalni posiłków zlokalizowanej na parterze w Pawilonie B Psychiatrycznego Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego (PZOL);
b)wydawalni posiłków zlokalizowanej na parterze Pawilonu A Psychiatrycznego Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego (PZOL) wraz z załadunkiem i obsługą windy transportującej posiłki na wydawalnie na I i II piętrze Pawilonu A;
c) aneksu kuchennego segmentu III A zlokalizowanego na pierwszym piętrze w Budynku C;
d) aneksu kuchennego zlokalizowanego na parterze w Zameczku.
2)Codzienny transport odpadów pokonsumpcyjnych z wydawalni posiłków zlokalizowanej w Pawilonie Ośrodka Terapii Uzależnień (OTU) do pomieszczenia składowania odpadów;
3)Obsługa transportu odbywać się będzie zgodnie z harmonogramem realizacji usługi transportu posiłków określonym w Załączniku nr 1a do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-28

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

12 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Usługi Transportowe Urszula Ciuraj

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6471224179

4.3.3.) Ulica: Łączna 3

4.3.4.) Miejscowość: Gorzyczki

4.3.5.) Kod pocztowy: 44-350

4.3.6.) Województwo: śląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 199800,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00401549/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 199800,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi