Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla przyszłych zamierzeń budowlanych Gminy Olsztynek

GMINA OLSZTYNEK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00215821
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00215821/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-05-05 13:40
Lokalizacja
Olsztynek, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3756fd91-be98-4b99-96a0-b6989cacb6b6
Identyfikator
7393756269
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjneArchitektoniczne usługi zagospodarowania terenuUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

3 przyznane

MAMARCHITEKCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
68 800 PLN
MAMARCHITEKCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 1
67 000 PLN
WARVIA Łukasz DrzyzgułaOlsztyn, PL · lot 2
59 827,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00215821 z dnia 2025-05-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla przyszłych zamierzeń budowlanych Gminy Olsztynek

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OLSZTYNEK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743663

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ratusz 1

1.5.2.) Miejscowość: Olsztynek

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-015

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ratysz@olsztynek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://olsztynek.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://olsztynek.logintrade.net/zapytania_email,195026,8ca10eb4ca3add9e78e109c994c9c564.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej dla przyszłych zamierzeń budowlanych Gminy Olsztynek

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3756fd91-be98-4b99-96a0-b6989cacb6b6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00215821

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-05-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00018076/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Wykonanie projektu i budowa ścieżki rowerowej z Mierek do Swaderek - I etap

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00173891

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IOS.271.1.11.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 220000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Zakres zadania został opisany w załączniku nr 1A do niniejszej SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia dla zadania: Wykonanie projektu zagospodarowania parku przy ul. Zajęczej”.
2) Zadanie polega na wykonaniu dokumentacji projektowej dla planowanej budowy ścieżki pieszo-rowerowej na terenie parku przy ul. Zajęczej w Olsztynku.
3) W ramach zadania należy wykonać w szczególności: uszczegółowioną koncepcję projektową, dokumentację projektową, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, przedmiary oraz kosztorysy inwestorskie.
4) Do zakresu zadania wchodzi pełnienie nadzoru autorskiego w fazie realizacji robót wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej stanowiącej przedmiot zamówienia od dnia zawarcia umowy z Wykonawcą robót budowlanych do dnia zakończenia robót budowlanych.
5) Wykonawca zobowiązany jest do przeniesienia na Zamawiającego autorskich praw majątkowych oraz praw zależnych wraz ze zgodą autora na samoograniczenie w wykonywaniu praw osobistych do opracowań wytworzonych w ramach umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 70000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Zakres zadania został opisany w załączniku nr 1B do niniejszej SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia dla zadania: „Wykonanie projektu na budowę ścieżki rowerowej przy jeziorze Jemiołowskim”.
2) Zadanie polega na wykonaniu dokumentacji projektowej dla planowej budowy ciągu rekreacyjnego wokół Jeziora Jemiołowskiego.
3) W ramach zadania należy wykonać w szczególności: uszczegółowioną koncepcję projektową, dokumentację projektową, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, przedmiary oraz kosztorysy inwestorskie.
4) Do zakresu zadania wchodzi pełnienie nadzoru autorskiego w fazie realizacji robót wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej stanowiącej przedmiot zamówienia od dnia zawarcia umowy z Wykonawcą robót budowlanych do dnia zakończenia robót budowlanych.
5) Wykonawca zobowiązany jest do przeniesienia na Zamawiającego autorskich praw majątkowych oraz praw zależnych wraz ze zgodą autora na samoograniczenie w wykonywaniu praw osobistych do opracowań wytworzonych w ramach umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 70000,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Zakres zadania został opisany w załączniku nr 1C do niniejszej SWZ – Wykonanie projektu ścieżki rowerowej z Mierek do Swaderek” - ETAP I.
2) Zadanie polega na wykonaniu dokumentacji projektowej dla planowej budowy ścieżki etapu pierwszego rowerowej z Mierek do Swaderek.
3) W ramach zadania należy wykonać w szczególności: koncepcję projektową, dokumentację projektową, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, przedmiary oraz kosztorysy inwestorskie.
4) Do zakresu zadania wchodzi pełnienie nadzoru autorskiego w fazie realizacji robót wykonywanych na podstawie dokumentacji projektowej stanowiącej przedmiot zamówienia od dnia zawarcia umowy z Wykonawcą robót budowlanych do dnia zakończenia robót budowlanych.
5) Wykonawca zobowiązany jest do przeniesienia na Zamawiającego autorskich praw majątkowych oraz praw zależnych wraz ze zgodą autora na samoograniczenie w wykonywaniu praw osobistych do opracowań wytworzonych w ramach umowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 80000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 68800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 174660,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 68800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: mamArchitekci Sp. z. o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1132903047

7.3.3) Ulica: Estońska

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-903

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 68800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 67000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 67000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 67000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: mamArchitekci Sp. z. o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1132903047

7.3.3) Ulica: Estońska

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-903

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 67000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 59827,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 66000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 59827,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WARVIA Łukasz Drzyzguła

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7481772493

7.3.3) Ulica: MAcieja Rataj

7.3.4) Miejscowość: Olsztyn

7.3.5) Kod pocztowy: 10-203

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 59827,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2025-05-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi