Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej dotyczącej utworzenia miejsc doraźnego schronienia osób w kondygnacji podziemnej przy ZSO nr 2 w Kartuzach.
GMINA KARTUZY - URZĄD MIEJSKI W KARTUZACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415433
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415433/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-09-01 09:03
- Lokalizacja
- Kartuzy, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3d9cf6db-a916-430a-b1a7-08ed23b99103
- Identyfikator
- 5890010583
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415433 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej dotyczącej utworzenia miejsc doraźnego schronienia osób w kondygnacji podziemnej przy ZSO nr 2 w Kartuzach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KARTUZY - URZĄD MIEJSKI W KARTUZACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000527546
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gen. Józefa Hallera 1
1.5.2.) Miejscowość: Kartuzy
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-300
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@poczta.kartuzy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kartuzy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13609911.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej dotyczącej utworzenia miejsc doraźnego schronienia osób w kondygnacji podziemnej przy ZSO nr 2 w Kartuzach.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3d9cf6db-a916-430a-b1a7-08ed23b99103
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415433
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00071084/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.9 Wykonanie trzech kompletnych dokumentacji projektowych dotyczących utworzenia miejsc doraźnego schronienia osób na terenie miasta Kartuzy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398416
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.21.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej dotyczącej utworzenia miejsc doraźnego schronienia osób w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Kartuzach na podstawie, której Wykonawca uzyska wymagane prawem zezwolenia na realizację robót oraz określi zakres robót i opis przedmiotu zamówienia na wykonanie robót budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Z przedmiotowego postępowania odrzucono następująca ofertę Wykonawcy INŻ.-BUD Kompleksowa Obsługa Budowlana Tadeusz Siwiec, 78-600 Wałcz, ul. Piastowska 1A/1.Podstawa prawna:
Zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 14) ustawy Pzp, Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli wykonawca nie wniósł wadium, wniósł w sposób nieprawidłowy lub nie utrzymywał wadium nieprzerwanie do upływu terminu związania ofertą.
Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiający zgodnie z zapisami Części XI pkt 1 SWZ wymagał wniesienia wadium przed upływem terminu składania ofert. Wykonawca INŻ.-BUD Kompleksowa Obsługa Budowlana Tadeusz Siwiec do upływu terminu składania ofert nie wniósł wadium na żadną z części zamówienia.
Brak wadium stanowi wadę nieusuwalną i nie podlega uzupełnieniu na podstawie art. 128 ust. 1 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |