Budowa sieci wodociągowych na terenie gminy Sochaczew
GMINA SOCHACZEW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415424
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415424/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-01 09:01
- Lokalizacja
- Sochaczew, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f48becee-f2e7-47fa-a618-4903a11d26db
- Identyfikator
- 8371692031
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415424 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Budowa sieci wodociągowych na terenie gminy Sochaczew
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA SOCHACZEW
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148526
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Warszawska 115
1.4.2.) Miejscowość: Sochaczew
1.4.3.) Kod pocztowy: 96-500
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.4.7.) Numer telefonu: 0468642600
1.4.8.) Numer faksu: 0468642602
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gminasochaczew@sochaczew.org.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://sochaczew.org.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f48becee-f2e7-47fa-a618-4903a11d26db
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415424
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00102095
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Budowa sieci wodociągowych na terenie gminy Sochaczew
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Kożuszki Parcel dz. nr 29 (obręb geodezyjny Kożuszki Parcel 0020) oraz w miejscowości Zosin dz. nr 1/40, 1/41, 1/6 (obręb geodezyjny Zosin 0034)
Nazwa zadania: Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Kożuszki Parcel dz. nr 29 (obręb geodezyjny Kożuszki Parcel 0020) oraz w miejscowości Zosin dz. nr 1/40, 1/41, 1/6 (obręb geodezyjny Zosin 0034) gm. Sochaczew na dł. 637,80 mb w tym PEHD Ø110x6,6mm L=633,80 m, PEHD PN10, Ø90x5,4mm, L=4,0 m. Szczegółowo zakres zamówienia opisuje dokumentacja projektowa wykonana przez projektanta na którą składają się projekty budowlane oraz przedmiary.
3.9.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody
45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Część II Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Bronisławy dz nr ewid. 95/1, 95/12 (obręb: geodezyjny 0004 Bronisławy) oraz w miejscowości Altanka dz nr ewid. 112 (obręb geodezyjny 0001 Altanka).
Nazwa zadania: Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Bronisławy dz nr ewid. 95/1, 95/12 (obręb: geodezyjny 0004 Bronisławy) oraz w miejscowości Altanka dz nr ewid. 112 (obręb geodezyjny 0001 Altanka).
Projekt obejmuje wykonanie sieci wodociągowej z rur polietylenowych łączonych metodą zgrzewania typu PE100 SDR17 PN10 o średnicy Ø110x6,6mm o łącznej długości 485,40m i Ø110x6,6mm / DN80 o łącznej długości 5,20m wraz z hydrantami nadziemnymi DN80 i armaturą wodociągową. Szczegółowo zakres zamówienia opisuje dokumentacja projektowa wykonana przez projektanta na którą składają się projekty budowlane oraz przedmiary. Zamawiający posiada zaświadczenie o braku sprzeciwu do zgłoszenia budowy robót z dnia 25.09.2025r
3.9.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody
45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-08
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
5 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): FIRMA K2 KRYSTIAN KACZOROWSKI
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8241811744
4.3.4.) Miejscowość: BARCHÓW 60
4.3.5.) Kod pocztowy: 07-130
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 99534,05 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00200455/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-27
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 99534,05 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |