(BZP.271.23.2026) Dostawa wraz z montażem urządzeń dla Centralnej Oczyszczalni Ścieków przy ul. Wodnej w Tarnowskich Górach (4 części)

GMINA TARNOWSKIE GÓRY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00415474
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00415474/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-09-01 09:18
Lokalizacja
Tarnowskie Góry, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-837c9e73-4bb9-4257-9725-4ab50d10d923
Identyfikator
6452538184
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Części przekładni i elementów napędowychSystemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwaKotły grzewcze centralnego ogrzewania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415474 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
(BZP.271.23.2026) Dostawa wraz z montażem urządzeń dla Centralnej Oczyszczalni Ścieków przy ul. Wodnej w Tarnowskich Górach (4 części)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TARNOWSKIE GÓRY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258820

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 4

1.5.2.) Miejscowość: Tarnowskie Góry

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-600

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.tgory.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.tarnowskiegory.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://tarnowskiegory.logintrade.net/zapytania_email,238098,29ab0661c55a80ef7406004e4c97cf1a.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

(BZP.271.23.2026) Dostawa wraz z montażem urządzeń dla Centralnej Oczyszczalni Ścieków przy ul. Wodnej w Tarnowskich Górach (4 części)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-837c9e73-4bb9-4257-9725-4ab50d10d923

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415474

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039017/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

2.2.1 Dostawa wraz z montażem urządzeń dla Centralnej Oczyszczalni Ścieków przy ul. Wodnej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398622

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.23.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 2747100,00 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 344100,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca swym zakresem demontaż starych urządzeń, dostawę i montaż wraz z uruchomieniem nowych urządzeń na Centralnej Oczyszczalni Ścieków przy ul. Wodnej w Tarnowskich Górach.

Część Nr 1 – dotyczy demontażu, dostawy, montażu wraz z rozruchem 13 sztuk kompletów napędów różnego rodzaju.

Uwaga: W związku z tym, że nowe urządzenia muszą być kompatybilne z istniejącymi urządzeniami oraz armaturą montażową, przed złożeniem oferty zalecane jest przeprowadzenie wizji lokalnej. W tym celu należy skontaktować się z Centralną Oczyszczalnią Ścieków przy ul. Wodnej w Tarnowskich Górach – pani Katarzyna Chlebosz, telefon 695 201 899 lub pod numerami +48 32 390 54 67 i +48 32 390-54-80.
Wykonawca winien być ubezpieczony od prowadzonej działalności, gdyż odpowiada za wszelkie uszkodzenia urządzeń zarówno w trakcie transportu jak i podczas montażu urządzenia.

Szczegółowy zakres zamówienia zawierają załączniki do SWZ tj.:
a) opis przedmiotu zamówienia (dla wszystkich części zamówienia) – Załącznik nr 5 do SWZ,
b) projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy (dla wszystkich części zamówienia) – Załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42142000-6 - Części przekładni i elementów napędowych

4.5.5.) Wartość części: 213000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca swym zakresem demontaż starych urządzeń, dostawę i montaż wraz z uruchomieniem nowych urządzeń na Centralnej Oczyszczalni Ścieków przy ul. Wodnej w Tarnowskich Górach.

Część Nr 2 – dotyczy demontażu, dostawy, montażu wraz z rozruchem 3 sztuk zasuw nożowych z napędem elektrycznym (bez sterownika) w dwóch rodzajach.

Uwaga: W związku z tym, że nowe urządzenia muszą być kompatybilne z istniejącymi urządzeniami oraz armaturą montażową, przed złożeniem oferty zalecane jest przeprowadzenie wizji lokalnej. W tym celu należy skontaktować się z Centralną Oczyszczalnią Ścieków przy ul. Wodnej w Tarnowskich Górach – pani Katarzyna Chlebosz, telefon 695 201 899 lub pod numerami +48 32 390 54 67 i +48 32 390-54-80.
Wykonawca winien być ubezpieczony od prowadzonej działalności, gdyż odpowiada za wszelkie uszkodzenia urządzeń zarówno w trakcie transportu jak i podczas montażu urządzenia.

Szczegółowy zakres zamówienia zawierają załączniki do SWZ tj.:
a) opis przedmiotu zamówienia (dla wszystkich części zamówienia) – Załącznik nr 5 do SWZ,
b) projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy (dla wszystkich części zamówienia) – Załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42142000-6 - Części przekładni i elementów napędowych

4.5.5.) Wartość części: 64200,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca swym zakresem demontaż starych urządzeń, dostawę i montaż wraz z uruchomieniem nowych urządzeń na Centralnej Oczyszczalni Ścieków przy ul. Wodnej w Tarnowskich Górach.

Część Nr 3 – dotyczy demontażu, dostawy, montażu wraz z rozruchem 16 sztuk detektorów wraz z elementami towarzyszącymi.

Uwaga: W związku z tym, że nowe urządzenia muszą być kompatybilne z istniejącymi urządzeniami oraz armaturą montażową, przed złożeniem oferty zalecane jest przeprowadzenie wizji lokalnej. W tym celu należy skontaktować się z Centralną Oczyszczalnią Ścieków przy ul. Wodnej w Tarnowskich Górach – pani Katarzyna Chlebosz, telefon 695 201 899 lub pod numerami +48 32 390 54 67 i +48 32 390-54-80.
Wykonawca winien być ubezpieczony od prowadzonej działalności, gdyż odpowiada za wszelkie uszkodzenia urządzeń zarówno w trakcie transportu jak i podczas montażu urządzenia.

Szczegółowy zakres zamówienia zawierają załączniki do SWZ tj.:
a) opis przedmiotu zamówienia (dla wszystkich części zamówienia) – Załącznik nr 5 do SWZ,
b) projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy (dla wszystkich części zamówienia) – Załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 35120000-1 - Systemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwa

4.5.5.) Wartość części: 38000,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca swym zakresem demontaż starych urządzeń, dostawę i montaż wraz z uruchomieniem nowych urządzeń na Centralnej Oczyszczalni Ścieków przy ul. Wodnej w Tarnowskich Górach.

Część Nr 4 – dotyczy demontażu, dostawy, montażu wraz z rozruchem zestawu urządzeń centralnego ogrzewania.

Uwaga: W związku z tym, że nowe urządzenia muszą być kompatybilne z istniejącymi urządzeniami oraz armaturą montażową, przed złożeniem oferty zalecane jest przeprowadzenie wizji lokalnej. W tym celu należy skontaktować się z Centralną Oczyszczalnią Ścieków przy ul. Wodnej w Tarnowskich Górach – pani Katarzyna Chlebosz, telefon 695 201 899 lub pod numerami +48 32 390 54 67 i +48 32 390-54-80.
Wykonawca winien być ubezpieczony od prowadzonej działalności, gdyż odpowiada za wszelkie uszkodzenia urządzeń zarówno w trakcie transportu jak i podczas montażu urządzenia.

Szczegółowy zakres zamówienia zawierają załączniki do SWZ tj.:
a) opis przedmiotu zamówienia (dla wszystkich części zamówienia) – Załącznik nr 5 do SWZ,
b) projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy (dla wszystkich części zamówienia) – Załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44621220-7 - Kotły grzewcze centralnego ogrzewania

4.5.5.) Wartość części: 28900,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Części nr 4 postępowania została unieważniona na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, ponieważ nie złożono żadnej oferty.

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy