Kompleksowe usługi hotelarsko-gastronomiczne i wynajęcie sali konferencyjnej wraz z usługami towarzyszącymi na rzecz Sądu Apelacyjnego Poznaniu w dniach 09-11.09.2026 roku, w miejsc. Borne Sulinowo

Sąd Apelacyjny w Poznaniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00415475
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00415475/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-09-01 09:18
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-73928351-8b51-421d-a6b0-f29820110a72
Identyfikator
9720766516
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi hotelarskieUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówHotelarskie usługi noclegoweInne usługi hotelarskieWody mineralneUsługi świadczone przez muzea

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415475 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowe usługi hotelarsko-gastronomiczne i wynajęcie sali konferencyjnej wraz z usługami towarzyszącymi na rzecz Sądu Apelacyjnego Poznaniu w dniach 09-11.09.2026 roku, w miejsc. Borne Sulinowo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Apelacyjny w Poznaniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 004818424

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stanisława Hejmowskiego 3

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-736

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi2@poznan.sa.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://poznan.sa.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-73928351-8b51-421d-a6b0-f29820110a72

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


sądownictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowe usługi hotelarsko-gastronomiczne i wynajęcie sali konferencyjnej wraz z usługami towarzyszącymi na rzecz Sądu Apelacyjnego Poznaniu w dniach 09-11.09.2026 roku, w miejsc. Borne Sulinowo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-73928351-8b51-421d-a6b0-f29820110a72

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415475

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00142333/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.9 Kompleksowe usługi hotelarsko-gastronomiczne oraz wynajęcie sal konferencyjnych wraz z usługami towarzyszącymi na rzecz Sądu Apelacyjnego w Poznaniu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00356253

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.261.20.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 405651,55 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 52845,53 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

I. Kompleksowe usługi hotelarsko-gastronomiczne i wynajęcie sali konferencyjnej wraz z usługami towarzyszącymi (rezerwacja i zakup biletów na zwiedzanie Muzeum Zimnej Wojny w Podborsku filia Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu wraz z przewodnikiem, zapewnienie wody butelkowanej dla uczestników) na rzecz Sądu Apelacyjnego Poznaniu w dniach 09 - 11 września 2026 roku,
w miejscowości Borne Sulinowo (dla 50 osób).
II. Terminy realizacji:
- 09 września 2026 roku od godz. 12:30 przyjazd i zakwaterowanie uczestników.
- 11 września 2026 roku od. godz. 10:00 wykwaterowanie i wyjazd uczestników.
III. Zakwaterowanie w ramach kompleksowej usługi hotelarsko-gastronomicznej: w hotelu o standardzie co najmniej 2* gwiazdek, lub w innym obiekcie nie wpisanym do Centralnej Ewidencji Ministerstwa Sportu i Turystyki, o standardzie właściwym dla pensjonatów lub innych obiektów, w których świadczone są usługi hotelarskie, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 19 sierpnia 2014 r. w sprawie obiektów hotelarskich i innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie (Dz. U z 2006 r. Nr 22, poz. 169 ze zm.), zlokalizowanym w miejscowości Borne Sulinowo.
Do dyspozycji Zamawiającego udostępnione zostaną pokoje z łazienkami, zlokalizowane w jednym budynku, w liczbie:
- 14 pokoi 1-osobowych
- pozostałe pokoje 2-osobowe
- możliwe jest również wykorzystanie pokoi 2 osobowych jako pokoje 1 osobowe,
w cenie pokoi 1 osobowych
- możliwe jest również wykorzystanie pokoi 3 osobowych jako pokoje 2 osobowe, w cenie pokoi 2 osobowych
- miejsca parkingowe dla autokaru oraz 10 miejsc dla samochodów osobowych.
IV. Ostateczna liczba uczestników zostanie potwierdzona na 5 dni kalendarzowych przed rozpoczęciem usługi. Możliwe jest zmniejszenie liczby osób maksymalnie o 20%.
V. Pobyt, wyżywienie uczestników oraz sala konferencyjna muszą być zlokalizowane w tym samym budynku.
VI. Wyżywienie obejmuje: 2x śniadania, 2x obiady, 2 x przerwy kawowe, 1 x kolacja oraz 1 x uroczysta kolacja w pierwszej dobie hotelowej oraz zapewnienie wody mineralnej dla uczestników szkolenia (50 osób):
- w dniu 10.09.2026r. na wyjazd do muzeum (50 szt. butelek wody po 500ml);
- w dniu 11.09.2026r. na powrotną drogę do Poznaniu (50 szt. butelek wody po 500ml).
VII. W dniach 9 września 2026r. (dzień przyjazdu) po zakwaterowaniu uczestników planowany jest obiad od godz. 13.30 do 14:30, następnie zajęcia w godz. 16:00 -19:00 z przerwą kawową od 17:30 do 17:45, a od godz. 20:00 do 1.00 uroczysta kolacja wraz z oprawą muzyczną (5 godzin) w restauracji lub sali bankietowej mieszczącej 50 osób na wyłączność uczestników, pozwalającą na jednoczesną konsumpcję wszystkim uczestnikom (układ stołów na sali oraz miejsce dla DJ zostanie ustalony między stronami).
VIII. W dniu 10 września 2026r. śniadanie w godz. 8.30 do 9.30, po śniadaniu około
godz. 10.00 uczestnicy udadzą się na zajęcia poza siedzibą hotelu/obiektu hotelowego
(zwiedzanie Muzeum Zimnej Wojny w Podborsku filia Muzeum Oręża Polskiego
w Kołobrzegu wraz z przewodnikiem, zapewnienie wody butelkowanej
dla uczestników). Zamawiający zapewni we własnym zakresie środek transportu dla uczestników, a zatem transport ten nie jest przedmiotem niniejszego postępowania. Powrót do hotelu około godz. 14.30, następnie obiad od godz. 15:00 do 16.00 i dalej kolejna część zajęć w sali konferencyjnej od godz. 16.30 do 19.00 z przerwą kawową od 17:30 do 17:45, kolacja odbędzie o godz. 19:30 do 20:30.
IX. W dniu 11 września 2026r. śniadanie w godz. od 8.30. do 9.30, następnie wykwaterowanie i wyjazd uczestników około godz. 10.00 (zapewnienie wody butelkowanej dla uczestników).
X. Wymagania dotyczące menu, posiłki muszą być pełnowartościowe, przygotowane
ze świeżych produktów o urozmaiconym składzie, gwarantujące zaspokojenie potrzeb żywieniowych dorosłego człowieka:
a. Śniadania: w formie bufetowej (stół szwedzki uzupełniany na bieżąco, bez limitu ilościowego dla uczestników) minimum 3 rodzaje wędlin, 3 rodzaje sera, 3 rodzaje pieczywa oraz dwie potrawy wegańskie, wegetariańskie i bezglutenowe, jajecznica/ jajka gotowane, ciepłe kiełbaski, owsianka, masło, dżem, miód, warzywa, owoce, kawa, herbata, woda mineralna oraz soki owocowe;
b. Obiad: dwudaniowy w formie bufetowej (stół szwedzki uzupełniany na bieżąco, bez limitu ilościowego dla uczestników):
pierwsze danie: zupa - dwa rodzaje do wyboru,
drugie danie: 2 porcje mięsa na osobę (możliwość wyboru z czterech rodzajów potraw), dodatki: ziemniaki, frytki, pyzy, kasza, dwie potrawy wegańskie, wegetariańskie i bezglutenowe, 3 rodzaje sałatek do wyboru i 3 rodzaje surówek do wyboru, soki owocowe, woda mineralna);
c. Kolacja: w formie bufetowej (stół szwedzki uzupełniany na bieżąco, bez limitu ilościowego dla uczestników):
deska wędlin, deska serów, masło, 3 rodzaje pieczywa oraz potrawy wegańskie, wegetariańskie i bezglutenowe , dwa rodzaje sałatek, dwa ciepłe dania do wyboru, kawa, herbata, woda mineralna oraz soki owocowe;
d. Przerwa kawowa: (kawa, herbata, woda mineralna, soki, kruche ciastka/wypieki własne obiektu i owoce - uzupełniane na bieżąco, bez limitu ilościowego dla uczestników);
e. Uroczysta kolacja z obsługą kelnerską i 5 godzinną oprawą muzyczną:
przystawka 2 rodzaje do wyboru, zupa 2 rodzaje do wyboru,
danie ciepłe: 2 porcje mięsa na osobę (możliwość wyboru z czterech rodzajów potraw), potrawy wegańskie, wegetariańskie i bezglutenowe, ziemniaki, frytki, pyzy, kasza, surówka - 3 rodzaje do wyboru,
deser: 2 porcje na osobę (minimum dwa rodzaje do wyboru),
zimny bufet: po 2 porcje wyrobów garmażeryjnych na osobę (minimum cztery rodzaje, w tym jedna potrawa rybna), deska wędlin, deska serów, pieczywo,
masło, 2 rodzaje sałatek, owoce, kawa, herbata, woda mineralna, soki owocowe (uzupełniane na bieżąco, bez limitu ilościowego dla uczestników);
f. Potrawy i napoje zamawiane poza wytyczne zamawiającego mogą być realizowane jedynie na koszt każdego z uczestników.
XI. Zapewnienie sali konferencyjnej wyposażonej w stoły z możliwością rozłożenia materiałów dla uczestników (układ stołów do ustalenia) oraz sprzęt do prezentacji multimedialnych (projektor, laptop, nagłośnienie):
a. w dniu 9 września 2026 r. sali dla 50 osób w godz. 16:00-19:00
b. w dniu 10 września 2026 r. sali dla 50 osób w godz. 16.30-19.00
XII. Rezerwacja terminu i zakup biletów wstępu na zwiedzanie z przewodnikiem do Muzeum Zimnej Wojny w Podborsku filia Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu w dniu 10 września 2026 roku godz. 11.30 (dla 50 osób).
Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia opisane są we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55100000-1 - Usługi hotelarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

55130000-0 - Inne usługi hotelarskie

15981000-8 - Wody mineralne

92521000-9 - Usługi świadczone przez muzea

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu złożono jedną podlegającą odrzuceniu ofertę.
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 59040 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 59040 PLN

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi