Przebudowa budynku Sądu Rejonowego w Płocku – adaptacja powierzchni na potrzeby archiwum.

Sąd Okręgowy w Płocku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00415501
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00415501/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-09-01 09:24
Lokalizacja
Płock, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e90e24f0-6262-4058-b51e-9e1d39dde9c8
Identyfikator
7741071965
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane w zakresie budynków sądowychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie wentylacjiInstalacje zasilania elektrycznegoInstalacje niskiego napięciaInne instalacje elektryczneUkładanie kabliOświetlenie awaryjne

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR PIEKUTOWSKIGzy, PL · lot 0
1 041 878,88 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415501 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku Sądu Rejonowego w Płocku – adaptacja powierzchni na potrzeby archiwum.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Okręgowy w Płocku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000570654

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gabriela Narutowicza 4

1.5.2.) Miejscowość: Płock

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-404

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.7.) Numer telefonu: 24 269 72 19

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gospodarczy@plock.so.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.plock.so.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e90e24f0-6262-4058-b51e-9e1d39dde9c8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


sąd powszechny

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


wymiar sprawiedliwości

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa budynku Sądu Rejonowego w Płocku – adaptacja powierzchni na potrzeby archiwum.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e90e24f0-6262-4058-b51e-9e1d39dde9c8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415501

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00099265/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa budynku Sądu Rejonowego w Płocku adaptacja powierzchni na potrzeby archiwum

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00294632

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OG.261.10.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 833333,33 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w zakresie przebudowy nieużytkowanych pomieszczeń w części podziemnej budynku Sądu Rejonowego w Płocku przy ul. 8 Pułku Artylerii Lekkiej 6 na potrzeby archiwum. Szczegółowy zakres i sposób wykonania zamówienia został określony w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ (projekt architektoniczno-budowlany pn. „Przebudowa budynku Sądu Rejonowego w Płocku – adaptacja powierzchni na potrzeby archiwum”, projekt techniczny branży: architektonicznej, konstrukcyjnej, sanitarnej oraz elektrycznej pn. „Przebudowa budynku Sądu Rejonowego w Płocku – adaptacja powierzchni na potrzeby archiwum”, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót).
2. Na wykonane roboty jak również na wbudowane, zainstalowane lub w inny sposób zastosowane w wykonaniu tych robót materiały i wyroby budowlane Wykonawca udzieli gwarancji minimum 48 miesięcy, licząc od daty zakończenia odbioru końcowego przedmiotu umowy (Wykonawca może zaoferować dłuższy termin gwarancji, za co otrzyma dodatkowe punkty w kryterium wyboru oferty najkorzystniejszej „Okres gwarancji”).
Okres rękojmi jest równy okresowi gwarancji. Szczegółowe warunki dotyczące gwarancji i rękojmi określone zostały we wzorze umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45216112-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków sądowych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45314310-7 - Układanie kabli

31518200-2 - Oświetlenie awaryjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1041878,88 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1041878,88 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1041878,88 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LUX-BUD Piekutowski Piotr

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 145938596

7.3.4) Miejscowość: Żeromin Drugi

7.3.5) Kod pocztowy: 06-126

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1041878,88 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane