Kompleksowe sprzątanie budynków i terenów wokół budynków wraz z zielenią i utrzymaniem zimowym terenów TBS „Czynszówka” Sp. z o.o. w Gdyni z podziałem na części.
TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO "CZYNSZÓWKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415499
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415499/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-09-01 09:24
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dc2bca4d-fac5-4100-adfc-436f06b5faa6
- Identyfikator
- 5861976053
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415499 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Kompleksowe sprzątanie budynków i terenów wokół budynków wraz z zielenią i utrzymaniem zimowym terenów TBS „Czynszówka” Sp. z o.o. w Gdyni z podziałem na części.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO "CZYNSZÓWKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191602529
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. 10 Lutego 33
1.4.2.) Miejscowość: Gdynia
1.4.3.) Kod pocztowy: 81-364
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.4.7.) Numer telefonu: 586618260
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: tbs@czynszowka.com.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: czynszowka.com.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dc2bca4d-fac5-4100-adfc-436f06b5faa6
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415499
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00256322
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Kompleksowe sprzątanie budynków i terenów wokół budynków wraz z zielenią i utrzymaniem zimowym terenów TBS „Czynszówka” Sp. z o.o. w Gdyni z podziałem na części.
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Kompleksowe sprzątanie budynków i terenów wokół budynków wraz z zielenią i utrzymaniem zimowym dla budynków przy ul. Zbożowej 59 i 61 orz Wawrzyniaka 4
3.9.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
90914000-7 - Usługi sprzątania parkingów
77314100-5 - Usługi w zakresie trawników
90620000-9 - Usługi odśnieżania
90911200-8 - Usługi sprzątania budynków
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Kompleksowe sprzątanie budynków i terenów wokół budynków wraz z zielenią i utrzymaniem zimowym dla budynków przy ul. Dembińskiego 21, 37 oraz ul. II MPS 13 i 15
3.9.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
90914000-7 - Usługi sprzątania parkingów
77314100-5 - Usługi w zakresie trawników
90620000-9 - Usługi odśnieżania
90911200-8 - Usługi sprzątania budynków
Umowa dla części nr 3
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Kompleksowe sprzątanie budynków i terenów wokół budynków wraz z zielenią i utrzymaniem zimowym dla budynków przy ul. Nałkowskiej 22, Gryfa Pomorskiego 69 oraz ul. Radosnej 2,3,4,5
3.9.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
90914000-7 - Usługi sprzątania parkingów
77314100-5 - Usługi w zakresie trawników
90620000-9 - Usługi odśnieżania
90911200-8 - Usługi sprzątania budynków
Umowa dla części nr 4
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Kompleksowe sprzątanie budynków i terenów wokół budynków wraz z zielenią i utrzymaniem zimowym dla budynków przy Jana z Tarnowa 10 i 12, Płk. Dąbka 241, Bosmańska 25,25A,27,27A,29, Alzacka 2 oraz Algierskiej 18
3.9.) Główny kod CPV: 90910000-9 - Usługi sprzątania
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
90911200-8 - Usługi sprzątania budynków
90914000-7 - Usługi sprzątania parkingów
77314100-5 - Usługi w zakresie trawników
90620000-9 - Usługi odśnieżania
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-26
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): WIROKO CZESŁAW OBARZANEK
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5861177116
4.3.4.) Miejscowość: Gdynia
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 194184 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00297041/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 190934 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |