Remont kap gzymsowych i balustrad mostu w miejscowości Węzina w ciągu DP 1150N
Zarząd Dróg Powiatowych w Pasłęku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415575
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415575/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-01 09:43
- Lokalizacja
- Pasłęk, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-58b9627c-469f-45b8-8c1c-0b090484c13d
- Identyfikator
- 5782551632
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415575 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont kap gzymsowych i balustrad mostu
w miejscowości Węzina w ciągu DP 1150N
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Pasłęku
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170818349
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Dworcowa 6
1.4.2.) Miejscowość: Pasłęk
1.4.3.) Kod pocztowy: 14-400
1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zdppaslek@zdppaslek.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zdp.bip.powiat.elblag.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-58b9627c-469f-45b8-8c1c-0b090484c13d
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415575
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00050636
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont kap gzymsowych i balustrad mostu
w miejscowości Węzina w ciągu DP 1150N
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zamówienie obejmuje wykonanie remontów kap i balustrad mostów bez podziału na części. Oferta ma dotyczyć wykonania wszystkich zadań. Wykonawca w formularzu ofertowym podaje ogólną kwotę ( z podziałem na zadania).
Zadanie obejmuje zadania:
Zadanie 1. Remont kap gzymsowych i balustrad mostu w miejscowości Węzina w ciągu DP 1150N w km 2+214
Zadanie 2: Remont kap gzymsowych i balustrad mostu w miejscowości Węzina w ciągu DP 1150N w km 2+250
Zadanie nr 3: Remont kap gzymsowych i balustrad mostu w miejscowości Węzina w ciągu DP 1150N w km 2+271
3.9.) Główny kod CPV: 45221110-6 - Roboty budowlane w zakresie mostów
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-02
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
4 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Krantor Budownictwo Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5892057063
4.3.3.) Ulica: Heweliusza
4.3.4.) Miejscowość: Gdańsk
4.3.5.) Kod pocztowy: 80-890
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 337347,72 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00138429/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-14
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
zaistnienie okoliczności niezależnych od Wykonawcy - koniczność wykonania robót dodatkowych
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zmiana terminu wykonania umowy
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
zaistnienie okoliczności niezależnych od Wykonawcy - koniczność wykonania robót dodatkowych
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
wzrost wynagrodzenia
5.4.6.) Wartość zmiany: 33824,70
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 371172,42 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |