Sprawowanie nadzoru i kontroli prac geodezyjnych nad realizacją projektu scaleniowego pn.: „Scalenie gruntów wsi Cieplice, gm. Adamówka”, realizowanego w ramach Planu Strategicznego WPR 2023–2027
Powiat Przeworski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415633
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415633/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-09-01 09:57
- Lokalizacja
- Przeworsk, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-61a28216-fbb5-4d0e-a621-8c2efa837419
- Identyfikator
- 7941691448
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415633 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Sprawowanie nadzoru i kontroli prac geodezyjnych nad realizacją projektu scaleniowego pn.: „Scalenie gruntów wsi Cieplice, gm. Adamówka”, realizowanego w ramach Planu Strategicznego WPR 2023–2027
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Przeworski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900252
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jagiellońska 10
1.5.2.) Miejscowość: Przeworsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-200
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starosta@powiatprzeworsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.powiatprzeworsk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13507871.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sprawowanie nadzoru i kontroli prac geodezyjnych nad realizacją projektu scaleniowego pn.: „Scalenie gruntów wsi Cieplice, gm. Adamówka”, realizowanego w ramach Planu Strategicznego WPR 2023–20272.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-61a28216-fbb5-4d0e-a621-8c2efa837419
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415633
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00031222/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Sprawowanie nadzoru i kontroli prac geodezyjnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie dotyczy zadania pn. „Scalenie gruntów wsi Cieplice, gm. Adamówka” realizowanego w ramach interwencji I.10.8 „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym” w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023–20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00366750
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZ.272.18.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na sprawowaniu nadzoru i kontroli prac geodezyjnych nad realizacją projektu scaleniowego pn.: „Scalenie gruntów wsi Cieplice, gm. Adamówka”, realizowanego w ramach interwencji I.10.8 „Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym” w ramach Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023–2027.
2. Dane ogólne o zadaniu pn. „Scalenie gruntów wsi Cieplice, gm. Adamówka”
Zadanie pn. „Scalenie gruntów wsi Cieplice, gm. Adamówka” będzie realizowane w zakresie prac scaleniowych i zagospodarowania poscaleniowego polegających w szczególności na:
budowie lub przebudowie dróg transportu rolnego,
renowacji rowów melioracyjnych,
rekultywacji gruntów.
Wartość ww. zadania - ok. 51 mln zł
3. Charakter świadczenia usługi:
1) kontrola postępu, poprawności i jakości wykonywanych prac scaleniowych na każdym etapie operacji w zakresie zgodności z obowiązującymi przepisami prawa, normami technicznymi, standardami oraz uznanymi zasadami techniki i sztuki geodezyjnej,
2) bieżące kontakty z wykonawcą prac scaleniowych,
3) niezwłoczne informowanie Zamawiającego o opóźnieniach mogących mieć wpływ na termin zakończenia prac poszczególnych etapów lub innych okolicznościach mogących mieć wpływ na realizację operacji,
4) uczestniczenie w zebraniach uczestników scalenia, uczestnictwo w protokolarnym komisyjnym odbiorze poszczególnych etapów robót,
5) kontrola faktycznie wykonywanych prac geodezyjnych oraz weryfikacja przedstawionych rachunków,
6) weryfikacja wniosków do ujawnienia decyzji zatwierdzającej projekty scalenia w księgach wieczystych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71700000-5 - Usługi nadzoru i kontroli
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 280000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 280000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 280000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bogdan Drożdż
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8151479097
7.3.4) Miejscowość: Sonina
7.3.5) Kod pocztowy: 37-100
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 280000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2028-06-28| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |