Świadczenie usług telefonii komórkowej na rzecz sądów powszechnych
Centrum Zakupów dla Sądownictwa Instytucja Gospodarki Budżetowej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415583
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415583/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-09-01 09:45
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8e2bee09-faed-11ed-9355-06954b8c6cb9
- Identyfikator
- 6751471536
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi telefoniczne i przesyłu danych
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415583 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Świadczenie usług telefonii komórkowej na rzecz sądów powszechnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Centrum Zakupów dla Sądownictwa Instytucja Gospodarki Budżetowej
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 122492939
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Wadowicka 6
1.4.2.) Miejscowość: Kraków
1.4.3.) Kod pocztowy: 30-415
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@czdsigb.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czdsigb.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8e2bee09-faed-11ed-9355-06954b8c6cb9
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415583
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/S 127-404635
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Świadczenie usług telefonii komórkowej na rzecz sądów powszechnych
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
świadczenie usług telefoni komórkowej i przesyłu danych przez okres 36 mc
3.9.) Główny kod CPV: 64210000-1 - Usługi telefoniczne i przesyłu danych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2023-06-29 do 2026-07-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Orange Polska Spółka Akcyjna
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5260250995
4.3.3.) Ulica: Al. Jerozolimskie 160,
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-326
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1155998,36 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/S 127-404635
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości z dnia 28 października 2022roku
(Dz.U. 2022 poz. 2234) oraz z dnia 23 czerwca 2023 roku (Dz. U. 2023 poz. 1188)
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
w związku ze zmianami organizacyjnymi w strukturze sądownictwa powszechnego utworzono Sąd Rejonowy w Czeladzi
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 828224,09 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
•termin dostarczenia ostatniego raportu z realizacji usług to 27.08.2026•termin dostarczenia ostatniego raportu zmieniony na wniosek Wykonawcy do 10.09.2026
- powyższy raport jest niezbedny do dokonania poprawnej oceny realizacji wartości zrealizowanych Usług.
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi |