Poprawa cyberbezpieczeństwa w Gminie Błędów
Gmina Błędów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415591
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415591/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-01 09:48
- Lokalizacja
- Błędów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-285355fb-8a09-4610-9843-ec751eef1d01
- Identyfikator
- 7971903240
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415591 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Poprawa cyberbezpieczeństwa w Gminie Błędów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Błędów
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223528
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Sadurkowska 13
1.4.2.) Miejscowość: Błędów
1.4.3.) Kod pocztowy: 05-620
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.4.7.) Numer telefonu: 48 66 80 656
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: m.zychowska@bledow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bledow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-285355fb-8a09-4610-9843-ec751eef1d01
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415591
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00211442
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC)
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Poprawa cyberbezpieczeństwa w Gminie Błędów
Umowa dla części nr 12
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Testy bezpieczeństwa- socjotechniczne
Zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia w Załączniku Nr 3 do SW
3.9.) Główny kod CPV: 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
32422000-7 - Elementy składowe sieci
72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
31154000-0 - Bezprzestojowe źródła energii
48781000-6 - Pakiety oprogramowania do zarządzania systemem
48820000-2 - Serwery
48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
72800000-8 - Usługi audytu komputerowego i testowania komputerów
31213300-5 - Szafy kablowe
Umowa dla części nr 13
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Testy bezpieczeństwa- penetracyjne
Zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia w Załączniku Nr 3 do SW
3.9.) Główny kod CPV: 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
32422000-7 - Elementy składowe sieci
72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
31154000-0 - Bezprzestojowe źródła energii
48781000-6 - Pakiety oprogramowania do zarządzania systemem
48820000-2 - Serwery
48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
72800000-8 - Usługi audytu komputerowego i testowania komputerów
31213300-5 - Szafy kablowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-28
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
30 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): CYBERMAK Jędrzej Makowski
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1132684496
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 22140,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00267556/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
brak możliwości wdrożenia w terminie
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zamówienie nie zmieniło się
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 22140,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |