Remonty bieżące ulic i chodników na terenie Miasta Łaziska Górne
Miasto Łaziska Górne
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415612
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415612/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-01 09:52
- Lokalizacja
- Łaziska Górne, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1a011c6c-8aac-4f49-b8f2-4b57829db9cb
- Identyfikator
- 6351834018
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415612 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remonty bieżące ulic i chodników na terenie Miasta Łaziska Górne
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Miasto Łaziska Górne
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257601
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Plac Ratuszowy 1
1.4.2.) Miejscowość: Łaziska Górne
1.4.3.) Kod pocztowy: 43-170
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.4.7.) Numer telefonu: 323248000
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@laziska.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.laziska.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1a011c6c-8aac-4f49-b8f2-4b57829db9cb
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415612
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00221381
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remonty bieżące ulic i chodników na terenie Miasta Łaziska Górne
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiot zamówienia obejmuje remonty bieżące ulic i chodników na terenie Miasta Łaziska Górne, w skład których wchodzą remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych asfaltowych mieszankami mineralno-asfaltowymi z ręcznym obcinaniem krawędzi - naprawa pojedynczych uszkodzeń nawierzchni o wielkości łat o powierzchni do 5 m2 oraz remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych asfaltowych o powierzchni powyżej 5m2. Przedmiot zamówienia obejmuje również naprawy nawierzchni bitumicznych wykonywane na gorąco, remonty cząstkowe nawierzchni frezem asfaltowym z mechanicznym zagęszczeniem nawierzchni. Remonty cząstkowe nawierzchni tłuczniowych, remonty górnej i dolnej warstwy podbudowy drogowej. Roboty remontowe – cięcie piłą nawierzchni bitumicznych, frezowanie nawierzchni, rozbieranie krawężników betonowych, rozbieranie obrzeży betonowych, rozbieranie nawierzchni z kostki betonowej. Do zadań Wykonawcy należała również będzie zabudowa krawężników, obrzeży i układanie kostki betonowej na drogach i chodnikach gminnych oraz regulacja urządzeń infrastruktury podziemnej. Pracami towarzyszącymi są roboty rozbiórkowe, wywóz i utylizacja gruzu, plantowanie poboczy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załączniki:
- Projektowane postanowienia umowy;
- Przedmiar robót.
- Przedmiot zamówienia;
- Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-19
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-12-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6350001055
4.3.3.) Ulica: Energetyków 5
4.3.4.) Miejscowość: Łaziska Górne
4.3.5.) Kod pocztowy: 43-170
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 499753,62 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00258748/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-27
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 499753,62 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy - Roboty budowlane |