Świadczenie usług specjalisty do spraw jakości w Zespole Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej
Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415630
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415630/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-09-01 09:57
- Lokalizacja
- Sucha Beskidzka, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5f614478-01bd-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 5521274352
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415630 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Świadczenie usług specjalisty do spraw jakości w Zespole Opieki Zdrowotnej
w Suchej Beskidzkiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000304415
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Szpitalna 22
1.4.2.) Miejscowość: Sucha Beskidzka
1.4.3.) Kod pocztowy: 34-200
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zozsuchabeskidzka@wp.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zozsuchabeskidzka.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f614478-01bd-11ed-8000-d680d39e541a
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415630
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2022/BZP 00258762/01
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Świadczenie usług specjalisty do spraw jakości w Zespole Opieki Zdrowotnej
w Suchej Beskidzkiej
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług specjalisty do spraw jakości.
a) Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1. uczestnictwo we wdrożeniu, doskonaleniu i utrzymywaniu certyfikatów jakości
i akredytacji u Zamawiającego,
2. współudział w opracowaniu i wdrożeniu standardowych procedur postępowania w
realizowanych świadczeniach zdrowotnych w wybranych jednostkach chorobowych,
procedurach diagnostycznych lub leczniczych,
3. współudział w opracowaniu, aktualizowaniu i wdrożeniu standardów lub procesów
ogólnoszpitalnych związanych z realizacją świadczeń zdrowotnych (przyjęciem,
pobytem i wypisem pacjenta),
4. analiza działalności medycznej oraz przekazywanie wyników oceny Zamawiającemu
i personelowi medycznemu zatrudnionemu u Zamawiającego,
5. przeprowadzanie audytów wewnętrznych,
6. uczestnictwo w audytach zewnętrznych,
7. wykonywanie innych zadań w zakresie poprawy jakości w zależności od potrzeb
Zamawiającego,
8. czynny udział w pracach zespołów na rzecz poprawy jakości realizowanych świadczeń
medycznych,
9. inne działania medyczne związane z procesem leczenia w zakresie procedur postępowania na rzecz jakości udzielanych świadczeń zdrowotnych
b) Wykonawca będzie wykonywał zadania określone w umowie maksymalnie
35 godzin miesięcznie.
c) Wykonawca zobowiązany jest do wykonywania zadań określonych w w/w pkt. raz
w tygodniu w godzinach od 7.30 do 15.05
c) Wynagrodzenie będzie wypłacane w formie miesięcznego ryczałtu.
3.9.) Główny kod CPV: 75122000-7 - Usługi administracyjne w zakresie opieki zdrowotnej
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-04
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
48 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Specjalistyczna Praktyka lekarska Anestezjologii i Intensywnej Terapii lek. Róża Skop Szklarczyk
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5521246232
4.3.3.) Ulica: Szpitalna 8a/9
4.3.4.) Miejscowość: Sucha Beskidzka
4.3.5.) Kod pocztowy: 34-200
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 144000 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2022/BZP 00290910/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 144000 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |