SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415636
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415636/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-01 09:58
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9758e739-e4c3-44f7-849f-221595e763dd
- Identyfikator
- 5862111467
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415636 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192953946
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Powstania Styczniowego 9b
1.4.2.) Miejscowość: Gdynia
1.4.3.) Kod pocztowy: 81-519
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@ucmmit.gdynia.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ucmmit.gdynia.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9758e739-e4c3-44f7-849f-221595e763dd
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415636
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 17-51781
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW
Umowa dla części nr 42
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
PAKIET NR 42
L.p. Przedmiot zamówienia Zamawiana ilość
1 Glukoza 20% inj 500 ml (butelka plastikowa) butelka 40,00
2 Glukoza 40% inj 500 ml butelka 10,00
3 Glukoza 5% inj 250 ml (worek plastikowy) worek 60,00
4 Glukoza 5% inj 500 ml (worek plastikowy) worek 60,00
5 Natrium Chloratum 0,9% inj 250 ml (worek plastikowy) worek 60,00
6 Modyfikowana płynna żelatyna 4% a 500ml butelka 30,00
7 Natrium Bicarbonicum 8,4% 20 ml x 10 fiolek opakowanie 60,00
8 Magnesii sulfas 20% a 10 ml x 10 amp opakowanie 100,00
9 Kalium chloramin 15% 20 ml x 10 fiolek szklanych opakowanie 400,00
10 Aqua pro injectione 10 ml x 100 amp opakowanie 100,00
11 Calcium Chloratum 10% x 10 amp a 10ml opakowanie 150,00
12 Natrium chloratum 0,9% 10 ml x 100 amp opakowanie 500,00
13 Natrium chloratum 10% x 100 amp a 10ml z wyraznym i widocznym oznaczeniem procentowości substancji znajdujacej się w ampułce opakowanie 20,00
14 Glucosum 20% / 10 ml x 10 amp. opakowanie 10,00
15 Ibuprofen 400mg/100ml x 1 butelka opakowanie 200,00
16 Furosemid 20mg/2ml x 50 amp opakowanie 300,00
17 Glucosum 40%/ 10 ml x 10 amp. opakowanie 10,00
3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-26
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Bialmed Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8490000039
4.3.3.) Ulica: Kazimierzowska 46/48/35
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-546
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 114731,32 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/S 146-505579
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-03-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 114731,32 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |