UDZIELENIE LICENCJI CZASOWEJ DOSTĘPU NA KORZYSTANIE Z SYSTEMU INFORMATYCZNEGO DO AUTOMATYCZNEJ WALIDACJI, PRZETWARZANIA I DOSTOSOWYWANIA DOKUMENTÓW CYFROWYCH DO WYMAGAŃ DOSTĘPNOŚCI CYFROWEJ.
UNIWERSYTET PAPIESKI JANA PAWŁA II W KRAKOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415645
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415645/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-01 10:01
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-24df3d6e-10ad-450a-a661-2d323e854b6e
- Identyfikator
- 6761011948
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pakiety oprogramowania zarządzającego licencjamiPakiety oprogramowania do zarządzania dokumentamiUsługi dostawy oprogramowania
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415645 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
UDZIELENIE LICENCJI CZASOWEJ DOSTĘPU NA KORZYSTANIE Z SYSTEMU INFORMATYCZNEGO DO AUTOMATYCZNEJ WALIDACJI, PRZETWARZANIA I DOSTOSOWYWANIA DOKUMENTÓW CYFROWYCH DO WYMAGAŃ DOSTĘPNOŚCI CYFROWEJ.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET PAPIESKI JANA PAWŁA II W KRAKOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 003871913
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kanonicza 25
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-002
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@upjp2.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://upjp2.edu.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.upjp2.edu.pl/zamowienia-publiczne1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
UDZIELENIE LICENCJI CZASOWEJ DOSTĘPU NA KORZYSTANIE Z SYSTEMU INFORMATYCZNEGO DO AUTOMATYCZNEJ WALIDACJI, PRZETWARZANIA I DOSTOSOWYWANIA DOKUMENTÓW CYFROWYCH DO WYMAGAŃ DOSTĘPNOŚCI CYFROWEJ.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-24df3d6e-10ad-450a-a661-2d323e854b6e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415645
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Uczelnia bez barier II - zwiększenie dostępności Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie”, nr umowy FERS.03.01-IP.08-0214/242.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00376814
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.237.26-17
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 241667 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest Udzielenie Zamawiającemu 28 – miesięcznej licencji czasowej dostępu na korzystanie z systemu informatycznego do automatycznej walidacji, przetwarzania i dostosowywania dokumentów cyfrowych do wymagań dostępności cyfrowej w szczególności do standardu PDF/UA oraz wytycznych WCAG.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48218000-9 - Pakiety oprogramowania zarządzającego licencjami
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48311000-1 - Pakiety oprogramowania do zarządzania dokumentami
72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty.| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |