Remont ulicy Słowackiego i Zwycięstwa w Pasłęku
Zarząd Dróg Powiatowych w Pasłęku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415649
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415649/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-09-01 10:02
- Lokalizacja
- Pasłęk, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1ad41c21-c693-4724-86b4-12b2fb15d58b
- Identyfikator
- 5782551632
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415649 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont ulicy Słowackiego i Zwycięstwa w Pasłęku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Pasłęku
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170818349
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Dworcowa 6
1.4.2.) Miejscowość: Pasłęk
1.4.3.) Kod pocztowy: 14-400
1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zdppaslek@zdppaslek.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zdp.bip.powiat.elblag.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1ad41c21-c693-4724-86b4-12b2fb15d58b
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415649
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00108652
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont ulicy Słowackiego i Zwycięstwa w Pasłęku
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest remont ulicy Słowackiego (DP nr 2187N) oraz ulicy Zwycięstwa (DP nr 2191N) w Pasłęku w podziale na dwie części:
Ulica Słowackiego z następującym zakresem robót:
• Roboty pomiarowe.
• Roboty rozbiórkowe. Rozebranie nawierzchni chodników, płyty chodnikowe betonowe na
• podsypce cem-piask., ręcznie wraz z wywozem na teren Zamawiającego (ok. 3 km),
• Rozebranie obrzeży o wym. 8x30, podsypka piaskowa.
• 4. Mechaniczne rozebranie krawężników (15cmx30cm) wraz z ławą oraz wywozem na teren Zamawiającego (ok. 3 km).
• Wyrównanie i dogęszczenie koryta pod chodnik
• Ustawienie krawężników betonowych 15x30x100 cm na ławie betonowej.
• Ustawienie obrzeży betonowych 30x8 cm na podsypce cementowo-piasakowej.
• Wykonanie chodników z kostki brukowej betonowej 10x20 cm, grubości 8 cm z wypełnieniem spoin piaskiem.
• 9.Frezowanie nawierzchni na włączeniach z odwiezieniem materiału na magazyn Zamawiającego (ok 3 km).
• 10. Skropienie asfaltem dwukrotni.
• 11. Nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych (warstwa wyrównawcza) AC 16W, w ilości 75 kg/m2 (725,0x0,03x2,5).
• 12. Nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych (warstwa ścieralna) AC 11S, grubości po zagęszczeniu 4cm (145,0x5,0).
Ulica Zwycięstwa z następującym zakresem robót:
• 1.Frezowanie nawierzchni na włączeniach z odwiezieniem materriału na magazyn Zamawiającego (ok 3 km).
• 2. Skropienie asfaltem dwukrotnie (520,0x5,0)x2.
• 3. Nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych (warstwa wyrównawcza) AC 16W, w ilości 75 kg/m2 (520,0x5,0x0,03x2,5).
• 4. Nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych (warstwa ścieralna) AC 11S, grubość po zagęszczeniu 4cm (520,0x5,0).
3.9.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-25
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
3 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PPU TUGA Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5780002829
4.3.3.) Ulica: Przemysłowa
4.3.4.) Miejscowość: Nowy Dwór Gdański
4.3.5.) Kod pocztowy: 82-100
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 407147,98 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00172713/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-26
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
zaistnienie okoliczności niezależnych od Wykonawcy - koniczność wykonania robót dodatkowych
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
wzrost wynagrodzenia
5.4.6.) Wartość zmiany: 202769,31
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 609917,29 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |