SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW

Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00415658
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00415658/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-09-01 10:05
Lokalizacja
Gdynia, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9758e739-e4c3-44f7-849f-221595e763dd
Identyfikator
5862111467
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty farmaceutyczne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415658 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192953946

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Powstania Styczniowego 9b

1.4.2.) Miejscowość: Gdynia

1.4.3.) Kod pocztowy: 81-519

1.4.4.) Województwo: pomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@ucmmit.gdynia.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ucmmit.gdynia.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9758e739-e4c3-44f7-849f-221595e763dd

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415658

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 17-51781

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

SUKCESYWNE DOSTAWY PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH/LEKÓW

Umowa dla części nr 43

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

PAKIET NR 43
L.p. Przedmiot zamówienia Jednostka miary Zamawiana ilość
1 Glukoza 5% inj 250ml, butelka plastikowa w układzie zamkniętym (zabezpieczone przed wtórnym nadkażeniem), z dwoma portami butelka 1 200,00
2 Glukoza 5% inj 500ml, butelka plastikowa w układzie zamkniętym (zabezpieczone przed wtórnym nadkażeniem), z dwoma portami butelka 2 500,00
3 Natrium chloratum 0,9% inj 100ml, butelka plastikowa w układzie zamkniętym (zabezpieczone przed wtórnym nadkażeniem), z dwoma portami butelka 12 000,00
4 Natrium chloratum 0,9% inj 250ml, butelka plastikowa w układzie zamkniętym (zabezpieczone przed wtórnym nadkażeniem), z dwoma portami butelka 9 200,00
5 Natrium chloratum 0,9% inj 500ml, butelka plastikowa w układzie zamkniętym (zabezpieczone przed wtórnym nadkażeniem), z dwoma portami butelka 10 000,00
6 Izotoniczny płyn wieloelektrolitowy bez zawartości mleczanów z zawartością Ca 2,5mmol/l.Zawiera również octany i jabłczany.Objętość 500ml butelka/worek 7 000,00
7 Glukoza 5% inj 100 ml butelka plastikowa w układzie zamkniętym (zabezpieczone przed wtórnym nadkażeniem), z dwoma portami butelka 300,00
8 Natrium chloratum 0,9% inj 500ml, worek worek 200,00
9 Glukoza 10% inj 500ml butelka plastikowa lub worek w układzie zamkniętym (zabezpieczona prze wtórrnym nadkażeniem) z dwoma portami butelka/worek 200,00
10 Natrium chloratum 0,9% a 1000ml butelka plastikowa w układzie zamkniętym (zabezpieczona prze wtórrnym nadkażeniem) z dwoma portami butelka 200,00
11 Glukoza 5% +Natrium chloratum 0,9% 1:1 a 500ml butelka plastikowa lub worek w układzie zamkniętym (zabezpieczone przed wtórnym nadkażeniem), z dwoma portami butelka 200,00
12 Glukoza 5% +Natrium chloratum 0,9% 2:1 a 500ml butelka plastikowa lub worek w układzie zamkniętym (zabezpieczone przed wtórnym nadkażeniem), z dwoma portami butelka/worek 200,00

3.9.) Główny kod CPV: 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-26

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

12 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Bialmed Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8490000039

4.3.3.) Ulica: Kazimierzowska 46/48/35

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.5.) Kod pocztowy: 02-546

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 297494,42 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/S 146-505579

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-03-26

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 297494,42 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy