Organizacja wypoczynku letniego dla wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych w Sosnowcu
Gmina Sosnowiec- miasto posiadające prawa powiatu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415659
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415659/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-09-01 10:06
- Lokalizacja
- Sosnowiec, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4f4c5c43-d07f-4929-8933-e4a337231935
- Identyfikator
- 6440015167
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415659 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Organizacja wypoczynku letniego dla wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych w Sosnowcu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sosnowiec- miasto posiadające prawa powiatu
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000515885
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Aleja Zwycięstwa 20
1.4.2.) Miejscowość: Sosnowiec
1.4.3.) Kod pocztowy: 41-200
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.4.7.) Numer telefonu: +48 32 296 02 77
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: u.mysior@um.sosnowiec.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.um.sosnowiec.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4f4c5c43-d07f-4929-8933-e4a337231935
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415659
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00256464
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Organizacja wypoczynku letniego dla wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych w Sosnowcu
Umowa dla części nr 5
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1) Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie wypoczynku letniego w 2026 r. dla dzieci i młodzieży Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych w Sosnowcu z podziałem na 5 części.
Przedmiot zamówienia obejmuje:
a) przewóz uczestników wypoczynku w obie strony,
b) zakwaterowanie uczestników wypoczynku,
c) pełne wyżywienie uczestników wypoczynku,
d) opiekę pedagogiczną nad uczestnikami wypoczynku, sprawowaną przez osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje,
e) opiekę medyczną nad uczestnikami wypoczynku, w tym zakup leków,
f) opracowanie i realizację programu rekreacyjnego (zajęć i wycieczek) dla uczestników wypoczynku.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części 1 - 5 zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
3) Nazwa Część 5 – TURNUS V - Organizacja 10 dniowego wypoczynku dla 20 wychowanków Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych.
3.9.) Główny kod CPV: 63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą
55270000-3 - Usługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-24
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2026-08-03 do 2026-08-124.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Pani Urszula Stanisławska Biuro Usług Turystycznych, Prywatny Ośrodek Kolonijno-Wczasowy "URSZULA"
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7741007252
4.3.3.) Ulica: ul. Szpitalna 39B
4.3.4.) Miejscowość: Płock
4.3.5.) Kod pocztowy: 09-401
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 38999,88 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00344393/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-12
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 38999,88 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
ZAMAWIAJĄCY - Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Sosnowcu ul. Mjr Jana Piwnika-Ponurego 9,41-200 Sosnowiec (NIP: 6443549610, REGON: 383531249).
Działając na podstawie art. 37 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych oraz zgodnie z udzielonym Pełnomocnictwem przedmiotowe postępowanie prowadzone było przez: Gminę Sosnowiec – Miasto posiadające prawa powiatu al. Zwycięstwa 20, 41 – 200 Sosnowiec –Pełnomocnika Zamawiającego.
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Usługi |