„Wdrożenie e-usług w „Centrum Medycznym w Łańcucie” Sp. z o.o.”
"CENTRUM MEDYCZNE W ŁAŃCUCIE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415683
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415683/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-09-01 10:18
- Lokalizacja
- Łańcut, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1aa81124-a67d-4939-bcc9-a5c8305fe1c1
- Identyfikator
- 8151763728
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415683 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
„Wdrożenie e-usług w „Centrum Medycznym w Łańcucie” Sp. z o.o.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: "CENTRUM MEDYCZNE W ŁAŃCUCIE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180405906
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Ignacego Paderewskiego 5
1.4.2.) Miejscowość: Łańcut
1.4.3.) Kod pocztowy: 37-100
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia1@cm-lancut.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.cm-lancut.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1aa81124-a67d-4939-bcc9-a5c8305fe1c1
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415683
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: OJS53/2026 184165-2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia (nabór konkurencyjny)", Nabór: KPOD.07.03 -IP.10-001/25, UMOWA NR KPOD.07.03-IP.10-0272/25/КРО/2070/2025/57
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Wdrożenie e-usług w „Centrum Medycznym w Łańcucie” Sp. z o.o.”
Umowa dla części nr 3
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
WYKONANIE ANALIZY RYZYKA ORAZ OPRACOWANIE KOMPLEKSOWEJ DOKUMENTACJI SYSTEMU
ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM INFORMACJI ORAZ SYSTEMU ZARZĄDZANIA CIĄGŁOŚCIĄ DZIAŁANIA WRAZ
ZE SZKOLENIAMI
3.9.) Główny kod CPV: 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
72800000-8 - Usługi audytu komputerowego i testowania komputerów
72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
72254000-0 - Testowanie oprogramowania
72254100-1 - Usługi w zakresie testowania systemu
79632000-3 - Szkolenie pracowników
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-22
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-07-054.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): CBI24 sp. z o.o.
4.3.4.) Miejscowość: Lublin
4.3.6.) Województwo: lubelskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 135423 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: OJ S 116/2026 419532-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-06
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 135423 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi |