Zakup średniego samochodu pożarniczego specjalnego z drabiną mechaniczną dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Rościszewie
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415718
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415718/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-01 10:29
- Lokalizacja
- Rościszewo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9c4c4377-b1c6-400e-bd17-272b4ebeef1f
- Identyfikator
- 5932355891
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415718 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup średniego samochodu pożarniczego specjalnego z drabiną mechaniczną dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Rościszewie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192554519
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: 11C
1.4.2.) Miejscowość: Rościszewo
1.4.3.) Kod pocztowy: 83-209
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: osp-rosciszewo@wp.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.facebook.com/p/OSP-KSRG-Ro%C5%9Bciszewo-100064335835793/?locale=pl_PL
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Stowarzyszenie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9c4c4377-b1c6-400e-bd17-272b4ebeef1f
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415718
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00364217
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup średniego samochodu pożarniczego specjalnego z drabiną mechaniczną dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Rościszewie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup średniego samochodu pożarniczego specjalnego z drabiną mechaniczną dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Rościszewie
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określający dokładny zakres oraz wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia, zawarto w załączniku nr 3 do SWZ.
3. Dodatkowe wymagania wobec Wykonawcy odnośnie realizacji przedmiotu zamówienia:
1) Wykonawca zobowiązany jest udzielić gwarancji jakości na zaoferowany przedmiot zamówienia na okres min. 3 miesięcy bez limitu kilometrów;
2) Termin rozpoczęcia prac związanych z usunięciem wad lub usterek nie może być dłuższy niż 5 dni roboczych, licząc od daty otrzymania zgłoszenia usterki od Zamawiającego;
3) Termin usunięcia wad lub usterek nie może być dłuższy niż 14 dni roboczych, licząc od daty rozpoczęcia prac związanych z usunięciem wad lub usterek,
4) Za dni robocze należy przyjąć dni od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy;
5) Odbiór przedmiotu zamówienia nastąpi w siedzibie Wykonawcy.
3.9.) Główny kod CPV: 34144210-3 - Wozy strażackie
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
30 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): CAR-TRANS Maciej Kowalski
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7322123663
4.3.3.) Ulica: ul. Strażacka 60
4.3.4.) Miejscowość: Kania Góra
4.3.5.) Kod pocztowy: 95-100
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 255053,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00415696/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-29
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 255053,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |