Nadzór inwestorski nad realizacją robót w ramach zadania: „Budowa Drugiego Żłobka Samorządowego na dz. nr 94 obr. 0047 m. Sulęcin w celu utworzenia 40 miejsc opieki”
Gmina Sulęcin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415736
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415736/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-09-01 10:33
- Lokalizacja
- Sulęcin, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a50cb246-caff-4ba5-96aa-721237d0ebfa
- Identyfikator
- 5960010632
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415736 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Nadzór inwestorski nad realizacją robót w ramach zadania: „Budowa Drugiego Żłobka Samorządowego na dz. nr 94 obr. 0047 m. Sulęcin w celu utworzenia 40 miejsc opieki”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sulęcin
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966697
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Lipowa 18
1.4.2.) Miejscowość: Sulęcin
1.4.3.) Kod pocztowy: 69-200
1.4.4.) Województwo: lubuskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@sulecin.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.sulecin.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a50cb246-caff-4ba5-96aa-721237d0ebfa
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415736
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00208691
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Nadzór inwestorski nad realizacją robót w ramach zadania: „Budowa Drugiego Żłobka Samorządowego na dz. nr 94 obr. 0047 m. Sulęcin w celu utworzenia 40 miejsc opieki”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest sprawowanie nadzoru inwestorskiego dla zadania: „Budowa Drugiego Żłobka Samorządowego na dz. nr 94 obr. 0047 m. Sulęcin w celu utworzenia 40 miejsc opieki” w pełnym zakresie w okresie realizacji budowy oraz w ograniczonym zakresie w okresie rękojmi i gwarancji.
2. Świadczenie usługi nadzoru inwestorskiego obejmuje następujące specjalności:
• konstrukcyjno-budowlaną bez ograniczeń,
• instalacyjną w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń,
• instalacyjną w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń,
• drogową bez ograniczeń.
3. Do obowiązków Wykonawcy należy wykonywanie czynności związanych ze sprawowaniem funkcji nadzoru inwestorskiego, zgodnie z art. 25-27 ustawy Prawo budowlane (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 418) w zakresie:
1) Zadań związanych z nadzorem na budowie, prowadzeniem narad oraz dokumentacją,
2) Zadań związanych z rozliczeniami i przygotowaniem inwestycji,
3) Zadań związanych z okresem gwarancji.
4. Szczegółowe Opisy przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 8 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-05-27
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PMB KOMPLEKS PHU Mateusz Bogój
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9282029521
4.3.3.) Ulica: Lisia
4.3.4.) Miejscowość: Zielona Góra
4.3.5.) Kod pocztowy: 65-093
4.3.6.) Województwo: lubuskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 77490,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00253485/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-29
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 77490,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |