Dostawa specjalistycznych oraz podstawowych odczynników chemicznych

Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00415746
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00415746/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-09-01 10:35
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-338d34a1-23fb-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
Identyfikator
8520006757
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Odczynniki chemiczne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415746 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa specjalistycznych oraz podstawowych odczynników chemicznych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288886

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Rybacka 1

1.4.2.) Miejscowość: Szczecin

1.4.3.) Kod pocztowy: 70-204

1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pum.edu.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pum.edu.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-338d34a1-23fb-11ef-87ba-8eb060fd7bb8

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415746

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 255823-2024

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa specjalistycznych oraz podstawowych odczynników chemicznych

Umowa dla części nr 6

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa specjalistycznych oraz podstawowych odczynników chemicznych, w zakresie części 6.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa formularz cenowy, stanowiący załącznik do SWZ. Wzory Formularzy cenowych, do każdej części odrębnie, są przygotowane jako jeden załącznik w pliku excel. Składając ofertę należy wypełnić Formularz cenowy, adekwatnie do części, na którą składana jest oferta (pozostałe - zbędne - formularze cenowe można usunąć lub pozostawić niewypełnione). Zaleca się aby Wykonawca dołączył do oferty Formularz cenowy, adekwatnie do części na którą składa ofertę, oprócz formatu nieedytowalnego, również format edytowalny (.xls)

3.9.) Główny kod CPV: 33696300-8 - Odczynniki chemiczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-13

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

24 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Becton Dickinson Polska Sp. z o.o.

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 226954,94 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/S 162-500128

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-21

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 32782,26 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy