Utrzymanie skrajni drogowej w ciągach dróg powiatowych Powiatu Krakowskiego w roku 2026 z podziałem na zadania
ZARZĄD DRÓG POWIATU KRAKOWSKIEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415755
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415755/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-09-01 10:37
- Lokalizacja
- Batowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8d680860-1e66-4af8-9c92-2ba89fabb72e
- Identyfikator
- 6772084980
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415755 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Utrzymanie skrajni drogowej w ciągach dróg powiatowych Powiatu Krakowskiego w roku 2026 z podziałem na zadania
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATU KRAKOWSKIEGO
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351579270
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Karola Wojtyły 106
1.4.2.) Miejscowość: Batowice
1.4.3.) Kod pocztowy: 32-086
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zdpk.net
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpk.krakow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8d680860-1e66-4af8-9c92-2ba89fabb72e
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415755
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Nie
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Utrzymanie skrajni drogowej w ciągach dróg powiatowych Powiatu Krakowskiego w roku 2026 z podziałem na zadania
Umowa dla części nr 3
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie skrajni drogowej w ciągach dróg powiatowych powiatu krakowskiego w roku 2026 z podziałem na 4 zadania, w zakresie przedstawionym w formularzach cenowych – zał. nr 1.3:
- Zadanie nr 3 – obejmuje drogi Rejonu III na terenie gmin: Jerzmanowice – Przeginia, Michałowice, Skała, Sułoszowa, Wielka Wieś, Zielonki.
2. Zakres prac na każdym zadaniu obejmuje porządkowanie pasa drogowego w zakresie usuwania zakrzaczenia, odrostów i samosiejek dla odtwarzania wymaganej przepisami prawa skrajni drogowej pionowej i poziomej, oraz dla poprawy bezpieczeństwa i ogólnej estetyki otoczenia drogi. Ponadto zakres prac na każdym zadaniu obejmuje cięcie mechaniczne zakrzaczeń, odrostów drzew, samosiejek w obrębie pasa drogowego obejmującego pobocza, rowy przydrożne, skarpy oraz przeciwskarpy – wraz ze zrąbkowaniem urobku lub jego wywozem.
3.9.) Główny kod CPV: 03452000-3 - Drzewa
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew
77211400-6 - Usługi wycinania drzew
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-18
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-06-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Michałowicach
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000461304
4.3.4.) Miejscowość: Młodziejowice
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 63990,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00161670/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-08
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 61430,40 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy - Usługi |