SZP/243-180/2026,Dostawa sprzętu komputerowego w ramach potrzeb Centrum Innowacji i Biznesu Politechniki Wrocławskiej - zadania
POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415759
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415759/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-01 10:38
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2575c864-c682-4719-bab7-1bb755054764
- Identyfikator
- 000001614
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415759 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
SZP/243-180/2026,Dostawa sprzętu komputerowego w ramach potrzeb Centrum Innowacji i Biznesu Politechniki Wrocławskiej - zadania
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
1.2.) Oddział zamawiającego: Dział Zakupów i Zamówień Publicznych
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001614
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: wyb. Stanisława Wyspiańskiego 27
1.4.2.) Miejscowość: Wrocław
1.4.3.) Kod pocztowy: 50-370
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: agnieszka.perehiniec@pwr.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://przetargi.pwr.edu.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2575c864-c682-4719-bab7-1bb755054764
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415759
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00267674
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
SZP/243-180/2026,Dostawa sprzętu komputerowego w ramach potrzeb Centrum Innowacji i Biznesu Politechniki Wrocławskiej - zadania
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu komputerowego w ramach potrzeb Centrum Innowacji i Biznesu Politechniki Wrocławskiej – zadania:
- zadanie nr 1 – laptop – 1 szt. , CPV: 30213100-6 Komputery przenośne
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Zadania 1-znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3.1 do SWZ – OPZ.
3. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 30213100-6 - Komputery przenośne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-14
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
21 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Spinel Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 930288722
4.3.3.) Ulica: Podwale 75
4.3.4.) Miejscowość: Wrocław
4.3.5.) Kod pocztowy: 50-449
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 6027 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00350645/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-16
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 6027 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |