Usługa przeprowadzenia kursu prawa jazdy kat. C dla strażaków - ratowników OSP z terenu działania KW PSP w Lublinie

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00415769
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00415769/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-09-01 10:41
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7e938bc4-45a9-4fde-b887-6da725fb7c6a
Identyfikator
7120105142
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkół nauki jazdy

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415769 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usługa przeprowadzenia kursu prawa jazdy kat. C dla strażaków - ratowników OSP z terenu działania KW PSP w Lublinie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000173580

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Strażacka 7

1.4.2.) Miejscowość: Lublin

1.4.3.) Kod pocztowy: 20-012

1.4.4.) Województwo: lubelskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.4.7.) Numer telefonu: 81 53 51 200

1.4.8.) Numer faksu: 81 532 97 00

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: kwpsp@lubelskie.straz.gov.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kwpsplublin.bip.gov.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7e938bc4-45a9-4fde-b887-6da725fb7c6a

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415769

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00207017

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Usługa przeprowadzenia kursu prawa jazdy kat. C dla strażaków - ratowników OSP z terenu działania KW PSP w Lublinie

Umowa dla części nr 6

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem Części VI zamówienia jest usługa przeprowadzenia kursu prawa jazdy kategorii „C” dla 4 strażaków - ratowników OSP z terenu działania KP PSP w Janowie Lubelskim, KP PSP w Biłgoraju lub KP PSP w Kraśniku wraz z prawem opcji przeprowadzenia kursu dla 4 strażaków - ratowników OSP. Celem kursu jest nabycie przez słuchaczy wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych niezbędnych do zdania egzaminu państwowego i uzyskania prawa jazdy kat. „C”.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 80411200-0 - Usługi szkół nauki jazdy

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-19

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

3,5 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Auto Kolor Tylus Zygmunt

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8621177911

4.3.3.) Ulica: ul. 3 maja 7

4.3.4.) Miejscowość: Janów Lubelski

4.3.5.) Kod pocztowy: 23-300

4.3.6.) Województwo: lubelskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 35600,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00257900/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-07

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Konieczność przeprowadzenia kursu prawa jazdy kat. C dla dodatkowych 2 strażaków - ratowników OSP z terenu działania KP PSP w Janowie Lubelskim, KP PSP w Biłgoraju lub KP PSP w Kraśniku.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

1. Zwiększenie liczy strażaków - ratowników OSP z terenu działania KP PSP w Janowie Lubelskim, KP PSP w Biłgoraju lub KP PSP w Kraśniku, wobec których zostanie przeprowadzony kurs prawa jazdy kat. C do łącznie 10 osób (6 - zamówienie podstawowe oraz 4 - opcja).
2. Zwiększenie wynagrodzenia całkowitego brutto Wykonawcy z kwoty 35 600,00 zł do kwoty 44 500,00 zł.

5.4.6.) Wartość zmiany: 8900

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 44500 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

1. Wartość umowy w zakresie Części VI zamówienia wyniosła - wartość zamówienia podstawowego - 26 700,00 zł, wartość
opcji - 17 800,00 zł.
2. Przeszkolenie wszystkich uczestników kursu zakończyło się w dniu 07.08.2026 r.
3. Płatność została dokonana w dniu 31.08.2026 r.
2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Usługi