Usuwanie odpadów i likwidacja dzikich wysypisk w obrębie pasa drogowego dróg powiatowych Powiatu Krakowskiego w 2026 roku z podziałem na zadania

ZARZĄD DRÓG POWIATU KRAKOWSKIEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00415776
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00415776/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-09-01 10:42
Lokalizacja
Batowice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7c55bb89-6efa-4eae-a670-1bef312b4c10
Identyfikator
6772084980
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczneUsługi sprzątania i zamiatania ulicUsługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415776 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usuwanie odpadów i likwidacja dzikich wysypisk w obrębie pasa drogowego dróg powiatowych Powiatu Krakowskiego w 2026 roku z podziałem na zadania

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATU KRAKOWSKIEGO

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351579270

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Karola Wojtyły 106

1.4.2.) Miejscowość: Batowice

1.4.3.) Kod pocztowy: 32-086

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zdpk.net

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpk.krakow.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7c55bb89-6efa-4eae-a670-1bef312b4c10

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415776

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00140630

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Usuwanie odpadów i likwidacja dzikich wysypisk w obrębie pasa drogowego dróg powiatowych Powiatu Krakowskiego w 2026 roku z podziałem na zadania

Umowa dla części nr 3

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest sprzątanie pasów drogowych, usuwanie odpadów komunalnych i likwidacja dzikich wysypisk w obrębie pasa drogowego dróg powiatowych powiatu krakowskiego z podziałem na 4 Zadania. Zakres prac polega na zebraniu, usunięciu śmieci i odpadków takich jak wszelkiego rodzaju opakowania, butelki, puszki, sprzęt gospodarstwa domowego itp. a także innych przedmiotów i odpadków pochodzenia organicznego i nieorganicznego, porzuconych lub pozostawionych w pasie drogowym, na całej długości dróg obustronnie, z załadunkiem na środek transportu, wywiezieniem i złożeniem do odpowiedniej instalacji przetwarzania odpadów komunalnych wraz z opłatą za składowanie oraz likwidację dzikich wysypisk w obrębie pasa drogowego.
2. Szczegółowy zakres prac przewidzianych do wykonania przedstawiony jest w Formularzu cenowym, stanowiącym Załączniki nr 1.3 do oferty, odrębny dla każdego zadania:
Zadanie nr 3 - obejmuje drogi w Rejonie 3 na terenie gmin: Skała, Jerzmanowice - Przeginia, Wielka Wieś, Sułoszowa, Michałowice, Zielonki
3. Mapki sieci dróg pod adresem: https://zdpk.krakow.pl/zdpk2/nasze-drogi/
4. Dokładna lokalizacja dzikich wysypisk będzie podana przez inspektora rejonu.
5. Faktyczna i dokładna ilość jednostek do wykonania zostanie wpisana w protokole przekazania odcinka drogi do oczyszczenia.
6. Ilość prac objęta przetargiem jest ilością orientacyjną (przewidywaną) i może ulec zmniejszeniu w zależności od potrzeb Zamawiającego, przy czym minimalna wartość zamówienia nie może być mniejsza niż 80% całości zamówienia brutto.

3.9.) Główny kod CPV: 90000000-7 - Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

90610000-6 - Usługi sprzątania i zamiatania ulic

90600000-3 - Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-17

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-08-10

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): GardenTom TOMASZ GAUDYN

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 120652095

4.3.3.) Ulica: ul. Relaks 20

4.3.4.) Miejscowość: Alwernia

4.3.5.) Kod pocztowy: 32-566

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 77500,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00207151/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-10

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 77500,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi