Modernizacja kompleksu sportowego "Moje boisko - ORLIK 2012" w Makowie przy ul. Akacjowej

Gmina Maków

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00415785
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00415785/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-09-01 10:45
Lokalizacja
Maków, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-050cbf6f-3756-4d13-875d-02181077398a
Identyfikator
8361544205
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymiNaprawa boisk sportowychRoboty remontowe i renowacyjneInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415785 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego "Moje boisko - ORLIK 2012" w Makowie przy ul. Akacjowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Maków

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148331

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Akacjowa 2A

1.5.2.) Miejscowość: Maków

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-124

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.7.) Numer telefonu: 468310846

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminamakow.info

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.ugmakow.nv.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://asystent.postepowania.pl/org/gminamakow/postepowania/2165

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja kompleksu sportowego "Moje boisko - ORLIK 2012" w Makowie przy ul. Akacjowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-050cbf6f-3756-4d13-875d-02181077398a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415785

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00028470/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja kompleksu sportowego "Moje boisko - ORLIK 2012"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00325866

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje remont zespołu boisk „Orlik” w Makowie.
W ramach inwestycji przewiduje się wymianę istniejących piłkochwytów oraz ogrodzenia na nowe. Nawierzchnia boiska wielofunkcyjnego poliuretanowego zostanie oczyszczona wraz z odtworzeniem oznakowania linii boiskowych. Miejsca uszkodzone zostaną naprawione poprzez uzupełnienie nawierzchni poliuretanowej metodą natryskową. Tablice do koszykówki na boisku wielofunkcyjnym zostaną wymienione na nowe. Remont boiska o nawierzchni z trawy sztucznej będzie polegał na usunięciu istniejącej nawierzchni i wykonaniu nowej nawierzchni z trawy syntetycznej o wysokości włókna 45 mm, ułożonej na elastycznej macie podkładowej typu shockpad. Na boisku trawiastym zostaną zamontowane dwie bramki do piłki nożnej o wymiarach 5,0 × 2,0 m. Przedmiot zamówienia obejmuje również wykonanie trawników oraz wymianę opraw oświetlenia zewnętrznego.
Zakres remontu zespołu boisk obejmuje również zaplecze szatniowe. Projektuje się wymianę drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, malowanie ścian wewnętrznych oraz elewacji zewnętrznych, a także wymianę kratek wentylacyjnych. Ponadto przewiduje się wymianę urządzeń sanitarnych, osprzętu elektrycznego wraz z oprawami oświetleniowymi oraz grzejników.

Uwaga: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi „Dokumentacja projektowa” – załącznik nr 3

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę , którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1527489,63 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1527489,63 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane