„Dzierżawa urządzenia drukującego dla Liceum Ogólnokształcącego w Dubience”

Powiat Chełmski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00415803
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00415803/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-09-01 10:50
Lokalizacja
Chełm, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8a7a06a2-8cea-43fe-93f7-e9ab0da50117
Identyfikator
5632194320
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

FotokopiarkiUrządzenia fotokopiująceUsługi związane z drukowaniemUsługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn biurowychUsługi w zakresie napraw i konserwacji i podobne usługi dotyczące komputerów osobistych, sprzętu biurowego, sprzętu telekomunikacyjnego i audiowizualnego

Wykonawcy

1 przyznane

INFOROFFICE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
9425,67 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415803 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dzierżawa urządzenia drukującego dla Liceum Ogólnokształcącego w Dubience”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Chełmski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198221

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Niepodległości 1

1.5.2.) Miejscowość: Chełm

1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiatchelmski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://spchelm.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.powiatchelmski.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dzierżawa urządzenia drukującego dla Liceum Ogólnokształcącego w Dubience”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8a7a06a2-8cea-43fe-93f7-e9ab0da50117

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415803

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039364/23/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.37 Dzierżawa urządzenia drukującego dla Liceum Ogólnokształcącego w Dubience

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00327682

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.272.1.40.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 7804,88 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dzierżawa, przez okres 48 miesięcy licząc od dnia podpisania umowy, fabrycznie nowego lub regenerowanego (o parametrach technicznych nie gorszych niż nowe) urządzenia wielofunkcyjnego, tj. kolorowe laserowe urządzenie, format A3/A4 z podajników szufladowych oraz podajnika bocznego. Urządzenie z funkcją drukowania, kopiowania i skanowania sieciowego.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje także:
1) dostarczenie, instalację i konfigurację urządzenia w sieci lokalnej Zamawiającego;
2) przeszkolenie pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi;
3) serwis obejmujący: bieżącą kontrolę stanu technicznego, przeglądy techniczne zgodnie z zaleceniami producenta danego urządzenia, regulacje, naprawy i wymiany zużytych części wraz z dojazdami serwisantów – przedstawicieli Wykonawcy – do miejsca instalacji danego urządzenia oraz sukcesywną dostawę materiałów eksploatacyjnych (tonery, bębny) przez cały okres umowy (z wyłączeniem papieru);
4) wydruki/kopie według przewidywań Zamawiającego to:
a) ok. 74 947 kopii/wydruków czarno-białych w formacie A4;
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.
b) ok. 1 536 kopii/wydruków kolorowych w formacie A4.
4. Miejscem dostawy przedmiotu zamówienia i jednocześnie miejscem jego instalacji i użytkowania oraz odbioru urządzenia po zakończeniu umowy jest: Liceum Ogólnokształcące im. 27 Wołyńskiej Dywizji Armii Krajowej w Dubience, ul. 3 Maja 4, 22-145 Dubienka.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30121100-4 - Fotokopiarki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30121200-5 - Urządzenia fotokopiujące

79820000-8 - Usługi związane z drukowaniem

50310000-1 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn biurowych

50300000-8 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji i podobne usługi dotyczące komputerów osobistych, sprzętu biurowego, sprzętu telekomunikacyjnego i audiowizualnego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9425,67 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 13228,97 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9425,67 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Inforoffice Polska Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 384185306

7.3.3) Ulica: Grzybowska

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-844

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9425,67 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 48 miesiące

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy