Poprawa bezpieczeństwa mieszkańców sołectw: Kamesznica, Laliki, Nieledwia, Milówka, Szare poprzez zakup i montaż lamp oświetlenia solarnego LED
GMINA MILÓWKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00415788
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00415788/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-09-01 10:46
- Lokalizacja
- Milówka, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-81fd2f89-76a0-44df-9fcf-86a19339660c
- Identyfikator
- 5532317964
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-09-01
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415788 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Poprawa bezpieczeństwa mieszkańców sołectw: Kamesznica, Laliki, Nieledwia, Milówka, Szare poprzez zakup i montaż lamp oświetlenia solarnego LED
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA MILÓWKA
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182663
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Jana Kazimierza 123
1.4.2.) Miejscowość: Milówka
1.4.3.) Kod pocztowy: 34-360
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ugmilowka.com.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.milowka.com.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-81fd2f89-76a0-44df-9fcf-86a19339660c
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415788
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00314989
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Poprawa bezpieczeństwa mieszkańców sołectw: Kamesznica, Laliki, Nieledwia, Milówka, Szare poprzez zakup i montaż lamp oświetlenia solarnego LED
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Część nr 1: „Poprawa bezpieczeństwa mieszkańców sołectwa: Kamesznica, Laliki, Nieledwia, Milówka poprzez zakup i montaż lamp oświetlenia solarnego LED” – część zadania realizowanego w ramach Marszałkowskiego Konkursu „Inicjatywa Sołecka” 2025 r. - obejmuje dostawę wraz z montażem kompletnych 24 zestawów lamp oświetlenia solarnego LED
3.9.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-18
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2025-10-034.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): NOBA-EXIM Bartłomiej Norkowski
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8791277149
4.3.4.) Miejscowość: Dobrzejewice
4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 55172,88 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00017205/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-10-10
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
zmiana warunków pogodowych
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Termin realizacji przedmiotu umowy do 10.10.2025 r.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 55172,88 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-09-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |