Dostawa tokenów do rozbudowy infrastruktury Fortinet

Śląski Urząd Wojewódzki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00415801
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00415801/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-09-01 10:50
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9c663909-3bf1-475f-bb20-3af591ac4d15
Identyfikator
9541727830
Ostatnia aktualizacja
2026-09-01

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia sieciowe

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00415801 z dnia 2026-09-01

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa tokenów do rozbudowy infrastruktury Fortinet

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Śląski Urząd Wojewódzki

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000514259

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Jagiellońska 25

1.4.2.) Miejscowość: Katowice

1.4.3.) Kod pocztowy: 40-032

1.4.4.) Województwo: śląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniauw@katowice.uw.gov.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.katowice.uw.gov.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9c663909-3bf1-475f-bb20-3af591ac4d15

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00415801

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00304731

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa tokenów do rozbudowy infrastruktury Fortinet

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest dostawa 200 szt. tokenów do rozbudowy infrastruktury Fortinet.
2. Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia – formularzu asortymentowo – cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ

3.9.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-06

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

10 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): GRUPA E SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 242786533

4.3.3.) Ulica: ul. Piwna 32

4.3.4.) Miejscowość: Tychy

4.3.5.) Kod pocztowy: 43-100

4.3.6.) Województwo: śląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 46740,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00383820/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-07

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 46740 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy